Jump to content

Мнение / Съвети / Препоръки: Външна Батерия (5000Ah-10000Ah) и бръснач Philips One Blade


Recommended Posts

В Техномаркет / Полис се предлагат милион и едно решения и видове по отношение на външните батерии.

Вие лично какво ползвувате като марка,капацитет,надежност и с една дума всичко?
Като външен вид и кампактност ми допадат устройства на производителите Belkin,Sony,Canyon

Капацитет в горо упоменатите граничи ме устройва напълно.

 

Въпросните тримери/бръсначи ги има в безброй вериги като цената варира в страшни граници от 60 лева до 130 лева.

Само на окомплектовката ли се дължи това или и други фактори по отношение формиращо цената му?
Видях,че коплект от ножчета (2бр.) са около 40/50 лева и се сменят на всеки 3 до 4 месеца ... според зависи брада и износване.

В Германия един приятел си я беше купил но в зелен цвят ако това има значение и невярвайки гледах и пробвах въпросното нещо и бях идивен как бръсне и има ефект.

 

Оставям темата обща за да не пускам две отделни.

Не я превръщайте в СПАМ,а се опитайте да дадете обективни мнения за въпросните техники.

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за външна батерия съм си поръчал тази.

Ползвах варианта с 10000 Ah и бях доволен от всичко. Издържаше доволно и вечер беше на 33% цял ден ползване на хотспот от 4-ма на един стар телефон в раницата.

Избрах такава с 20000 Ah, защото я ползвам рядко и колкото повече, толкова повече, ако се налага. 

Baseus 20000mAh Power Bank USB PD Fast Charging + Dual QC3.0 Quick Charger Powerbank
https://s.click.aliexpress.com/e/bNQxZ4hw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, идеята ми бе, че можеш да погледнеш на Baseus моделите с твоя капацитет от 10к, тествани са не само от мен и се държат добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези стойности на mA са капацитета за зареждане на Li батерии. Капацитета им на отдаване е по-малък - 60-80% и зависи от качеството на елементите. Естествено с времето този капацитет намалява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Philips One Blade (зелена) повече от половин година. Добре бръсне, но ако трябва да го сравня с конвенционална самобръсначка с ножче е на ниво бръснене без "контра" - по-гладко от това не може, но моята брада е много твърда/остра. Като време бръсненето е горе-долу колкото и с обикновена самобръсначка, но не се слага гел/пяна, на "сухо" при мен бръсне по-добре. Много лесно се чисти и ножчетата при мен изкарват поне 5-6 месеца, бръсна се 3 пъти седмично. Иначе бръсне с лекота, не порязва, компактна е, зареждам я на около 3 седмици. Идеална е за ползване и като тример за тяло (ползвам 2-ро ножче за целта). Ножчетата са под 50лв за два броя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за обективното мнение Вальо.

Имате ли идея защо цените на въпросните бръсначки варират така ... намирам ги в магазините на цени от 50 до 130 лева ... на какво може да се дължи това нещо?
Иначе за ножчетата видях,че се намират на и под 50 лева.

 

п.п Вальо твойта с кой сериен номер е,ако това има значение за определяне на цената?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, специално този модел цената му е горе-долу еднаква във всички сайтове, моята я взех от Гърция малко над 30 евро беше,  но като цена излизаше почти както се продава в България (около 60+ лева). Серийния номер мога да погледна довечера ако не забравя.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре Вальо.

Тука в Техно/маркет/полис е към 120-130 ... а по-разни лицензирани аптеки и маркети за храни предимно е по 60 лева.

Затова ми е странно и предполагам е въпрос на окомплектовка или друго - незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, модела на самобръсначката е QP-2520, има 3 приставки към нея и зарядно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно Вальо.

Тази дето я гледам за 50 лева е същата с 3 приставки и твърд калъф за пренос.

Ще взема една да пробвам и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

След като се нагледах в тубата на различни клипове по темата реших да си подаря за Коледа филипс 1 блейд. Взех за проба базовия комплект с едно ножче. Купих го от аптека отдолу за около 50-60 лв. От начало не ме впечатли изобщо, да не кажа че ме разочарова. Повече време ми отнемаше да се обръсна, а и космите от брадата летяха на всякъде за което получих жълт картон. Най-лошото обаче е че резултата е доста по-зле от от варианта с жилет. Може би защото брадата ми е много остра, незнам. Така беше докато се бръснех на сухо, но от скоро започнах да ползвам пяна и резултата е много по-добър. Дефакто не намирам разлика с жилета, а и космите вече не летят където си искат. Това донякъде убива някои от преимуществата пред жилета, но по-добре така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...