Jump to content

компютър на аад-2,0-115к.с.


Gravito

Recommended Posts

като махнем буксата на компютъра нищо не се променя в работата на двигателя.каква е ролята на компютъра след като има делко и то подава искрата.или е развален компа след като няма разлика с или без него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

като махнем буксата на компютъра нищо не се променя в работата на двигателя.каква е ролята на компютъра след като има делко и то подава искрата.или е развален компа след като няма разлика с или без него.

колега,аз съм със същата кола и имам същия проблем.Като вържа колата към компютър въобще не намира този на колата :bia: ако някой знае на какво се дължи нека да каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,аз съм със същата кола и имам същия проблем.Като вържа колата към компютър въобще не намира този на колата :hilezh: ако някой знае на какво се дължи нека да каже

проблема го решиха,колата е на един приятел ще питам и утре ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен много остро ме интересува, така че ще бъда благодарен ако дадеш малко повече информация.

P.S. И ако може- къде са го оправили :unsure:

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен много остро ме интересува, така че ще бъда благодарен ако дадеш малко повече информация.

P.S. И ако може- къде са го оправили :dance:

Проблема го решихме, при нас имаше изгорял бушон явно е за компа.

Намира се до дръжката на предния капак има една малка кора която се държи на 2 видий, там има едни релета на едно от релетата се намира този бушон мисля че беше 20 ампера.

сменяш го ако е изгорял и всичко се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема го решихме, при нас имаше изгорял бушон явно е за компа.

Намира се до дръжката на предния капак има една малка кора която се държи на 2 видий, там има едни релета на едно от релетата се намира този бушон мисля че беше 20 ампера.

сменяш го ако е изгорял и всичко се оправя.

ок.благодаря и аз.ще пробвам дали е от това :hilezh::bia:<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...