Jump to content

Навигация А6


Veklor

Recommended Posts

Здравейте,

 харесал съм си а6 2013г, но няма навигация(заключена или поне така ми обеясни собственикът, също така ми каза, че въпросната навигация се отлючва за 400лв)Та въпросът ми е вярно ли е това и ако да само в орторизиран сервиз ли го правят(от Пловдив съм).И понеже съм супер бос по тема коли има ли нещо за което да гледам което може да не е наред в смисъл в понеделник ще я закараме на сервиз за преглед и тн. притеснява ме повече нещо от рода на електроника(с последната кола имах доволно проблеми с разни модули).

 Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чувал за отключване или заключване на навигация, тя е инсталирана или не,когато колата се поръчва нова.

Най-добре пиши на колегата Congo, той е наясно с тези неща.

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платих си там в някакъв сайт и ми изкара следното инфо

 https://bg.vin-info.com/doklad-istorija-prevozno-sredstvo/5d349f47-0c18-491c-ac2c-76dbac1e1e2a би трябвало да може да се отвори линка.Има някои доста обезпокоителни факти ако може някои да съдейства ще се радвам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 Ами годината на талона пишеше 2013 тук излиза 2012 за 2те щети знам те са леки ужулвания не ме притесняват, лошото тук е че не пише километри(което си е важно)Навигацията ще ми трябва ако наистина струва 400лв за да я пуснат не е проблем.Общо взето е това(предполагам :) )

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

преди 12 минути, Veklor написа:

 

https://www.online-teile.com/oem-kataloge/nr_vehicles_1001.html?ft=findByVIN&c=AU1268&vin=wauzzz4g9cn174498&ssd=колата ти е произведена 2012г това е нормално да е регистрирана 2013г . За навигацията ти писах колегата CONGO е човека който ще ти помогне.

 

Редактирано от komitov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, komitov написа:

Тук ми показва това което знам вече

Manufactured: 2012

Vehicle date: 11.05.2012 което показва че колата е 2012 не 2013г а на талона пише 2013г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е произведена 11.05.2012г докато стигне до клиента минава време, моята съм я поръчвал 05.2016г в магазина от завода е излязла 10.11.2016г получих я на 09.01.2017г и на 12.01.2017г е регистрирана. Няма нищо тревожно. За километрите заедно със собственика в Ауди и получаваш историята на колата заедно с реалния километраж.

 

 

Редактирано от komitov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според извадката от линка 7T2    NAVIGATION SYSTEM (LOW) базовата навигация.

Иначе относно отк;ючването най-вероятно иде реч, че картите не са ъпдейтвани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, petio_venkov написа:

Викаш, когато е произведена, на мига трябва да се регистрира?

  Викам, че се записва година на производство и дата на 1ва регистрация.......... не е нужно да се правиш на голям умник или да изкарваш мен голям тъпак.Не съм запознат с документацията защо 2пъти да записват година и дата на производство?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, komitov написа:

Колата е произведена 11.05.2012г докато стигне до клиента минава време, моята съм я поръчвал 05.2016г в магазина от завода е излязла 10.11.2016г получих я на 09.01.2017г и на 12.01.2017г е регистрирана. Няма нищо тревожно. За километрите заедно със собственика в Ауди и получаваш историята на колата заедно с реалния километраж.

 

 

Ясно благодаря.Просто ме обърка 

ГОДИНА НА КОНСТРУИРАНЕ: 2012

и 

ДАТА НА ПРОИЗВОДСТВО: 2012-05-11

 очаквах, че излиза и дата на 1ва регистрация(ако съм запознат с тези въпроси няма да питам) Знам, че не може да се продаде на секундата.Човек купува базов модел и добавя екстри боя и тн. 

Преди 1 час, P_PETKOV написа:

Според извадката от линка 7T2    NAVIGATION SYSTEM (LOW) базовата навигация.

Иначе относно отк;ючването най-вероятно иде реч, че картите не са ъпдейтвани.

   Супер благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Ся, продавача е успял някакси да я регистрира 2013. Дай боже всекиму такива връзки... Ся продава кола с една година по-нова....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...