Jump to content

Мнение за обява Ауди А4 Б8


Recommended Posts

Мястото не винаги е  определящо че колата ще е кокошарник! Имам колега който си взе от горубляне кола преди повече от 10г! Сменял е само консуматив и някои дребни неща! Колата още си се кара и няма грижи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудо чудо !! :flehan:

 

Сега остава и да видим клиБче как с VAG-COM 908.0 закачаме А4 В8 , после как намираме EDC15 в него :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превъртяни ли са както трябва нищо няма да се разбере с вцдс и какъвто и друг тул да е...  ама блажени са верващите

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, P_PETKOV said:

както трябва

Това е раковничето. В България кой ще репоръчаш за въртене на километри? Само си лаламе или дефакто сме седнали за няколко дена да си поиграем за да проверим? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чифт цици?
Дай малко по-конкретно. На колко места се записват километрите на б8 и б8,5, какво е нужно за да достъпиш и/или манипулираш информацията, остават ли следи и прочие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влиза си човека с компютъра в колата и ти прави километрите колкото искаш без да могат да се видят предишните.Как къде и какво трие нямам никаква идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, petrishki написа:

Това е раковничето. В България кой ще репоръчаш за въртене на километри? Само си лаламе или дефакто сме седнали за няколко дена да си поиграем за да проверим? 

Нямам си никаква идея много съм далеч от автоджамбазкия бизнес. Сигурно има описано кое как и защо се сменя ... който му се търси ще си намери.

Другото е, колко хора като тръгнат да си купуват кола имат VCDS да си направят една бърза проверка поне дали има записани някакви грешки колата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се манипулира, нищо не може да се познае след това.

Но в процесите няма и няма как да има програмка, наречена VCDS.

Всеки джамбазин знае, кой е човекът с "машинката". Криминалният контингент не спи.^_^

Държава "управляват", че едни километри........

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.07.2019 г. at 22:11, petrishki написа:

Ми като си нямаш идея, защо коментираш толкова убедено? 

 

Чисто и просто защотo преди време бях гледал как вървят такива машнки иначе който се занимава  с тия неща му трябва да знае коe как точно става и т.н.

Ако имаш мераци ето тук се продават необходимите неща за манипулиране на килиметри и каквото друго се сетиш.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...