Jump to content

Audi Q5 tfsi 2009


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 отскоро почнах да се заглеждам в q5-ците и честно да си кажа много ми допадат. Въпросите тук обаче са много. Не се имам за специалист и бих казал, че не разбирам достатъчно от коли, че да отида и да си купя сам добра кола. Моля ви да ми помогнете като напишете най-честите проблеми с петичките, какво да гледам когато купувам, как да разбера, че колата е изправна и т.н . За сега съм се спрял на едно бургаско бижу 2.0 tfsi за 25 хилки 2009 година 160 000 според вас дали има нещо гнило и ако да за какво да внимавам 😄 БЛАГОДАРЯ предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Прочети за 2.0 tfsi двигателите. Нямам такъв и не мога да кажа че е лош. Просто се информирай за евентуални проблеми с повишен разход на масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основния проблем на този мотор е повишения разход на масло. За километрите винаги има съмнения, вземаш номера на рамата и правиш проверка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Mustaka said:

Е, но носи със себе си и по-високи разходи за поддръжка. Но затова всеки преценява.

Така е, дюзите и обтегачите са скъпи, но като цяло се заслужава. По-трудното е намирането на запазен автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...