Jump to content

ACC грешка 150016 invalid data record


tushee

Recommended Posts

Здравейте на всички.

Накратко.

Взех едно AUDI A6 3.0 tfsi - 2013г.

Пристигна с откраднат дистроник. Както и да е.

Намерих, монтирах го, Тушето от Пловдив му махна component protectiona обаче ми вади грешка в дистроника и съответно не работи ACC:

150016 invalid data record

B2005 00 [009] - - 

 

Тошко каза че е кодиран бил правилно. Има ли някой представа каква е тази грешка, как да я махна? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И другата половина е доста отговорно калибриране, защото от него зависи дали колата ще спазва определено разстояние между тебе и колата пред теб или просто ще се забиеш в нея.

 

На мен в Порше Запад преди година ми бяха казали че ако дистроника е обявен за откраднат в тяхната база данни ще откажат да го калибрират. Не знам дали е точно така.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Друмник правят калибрация и имат необходимите апаратури за целта, но и там ако разберат, че е краден, ще ти откажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите.

Не е краден защото доколкото знам CP се маха само с online връзка с audi. А когато тошко го изчисти не показа да има проблем и да е обявен за откраднат.

Доста четох за въпросната грешка (150016) и се оказа че при различните модели работили по различни протоколи. Намерих една тема където един пич е ъплоуднал ZDC configuration file "A6_ACC_Master_4G0907561A,B.zdc" но с Vag Can Pro, а аз нямам такъв кабел и софт.

Ще се поразтърся и ще Ви пиша.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...