Jump to content

Проблем с парното


Jorkata8141

Recommended Posts

Здравей колеги. Имам проблем с парното на ауди 3.0 2008 4. Парното спира да духа топло на място или в ниските обороти. Смених циркулационната помпа с нова и проблема остана. Като му подавам газ на 1500 оборота има много добро парно, но на място като работи и спира. Тази циркулярна помпа трябва ли да работи постоянно или спира от време на време, защото моята така работи. Дай съвет какво да правя. Благодаря предвсрително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали не дава грешка заради помпата, въпреки че е сменена. Мисля, че върти постоянно, моята преди да я сменя се държеше по същия начин като при теб, но имах грешка за помпата в блока на климатроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Ще я проверя дали дава грешка. Преди време гледах на един приятел неговото ауди и тя работеше постоянно. Мойта тръгва за около 20 секунди, после спира. След малко пак заработи и пак спира. Днес направихме промивка на радиаторчето в таблото и нямаше проблем. Там всичко е наред и е чисто. Ако изпише някаква грешка може ли да се изтрие или как да подходя @Jorkata8141

Редактирано от Jorkata8141
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто си я запиши за да я видим. Може да я изтриеш и после виж дали няма да се появи пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега. След Коледа ще я закарам да я прочетат и ще снимам ако покаже някаква грешка и веднага ще я кача да я видиш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля някой колега който има 3.0 233 коня да провери неговата циркулационната помпа дали работи постоянно, като е пуснал парното. Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако помпата, която си сменил е втора употреба може да не е в ред и да черпи по-голям ток от необходимото и климатроника да я спира щом достига горния праг.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега помпата е чисто нова. Купих я от магазин. Днес няколко пъти чистихме тая грешка, но без резултат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно там е, странно е защо дава тези грешка след като помпата е нова.

Предполагам, че новата помпа е със същия номер като старата?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега същата е като старата която свалих от там. Трябва да я накарам по някакъв начин да работи постоянно, иначе няма парно в града и на ниските обороти 🙂🙂🙂🙂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

В ауди Пловдив ми казаха, че е с времето се е получило запушване и водата не може да циркулира в ниските обороти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А помпата постояно ли ти работи колега или през интервал??че и аз имам такъв странен проблем аз смених и казанче и капачка и пак парното работи когато си иска🙁🙁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...