Jump to content

Мнение за конкретна обява - А7


Recommended Posts

https://www.autoscout24.bg/objava/audi-a7-3-0-tdi-biturbo-quattro-s-line-full-option---fc2e67d2-f3ca-45b3-854c-d45cad3b4b8c?cldtidx=7

 

Ще пътувам до Айндховен и ще погледна тази, тъй като ми изглежда много добре.

 

Дайте някакво мнение. Как ви се струва ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има доста екстри като интериор и боя изглежда феноменално, но тези, които я продават, се занимават с detailing , което обеснява може би вида и.

 

Помолих за ВИН за да я погледна преди да отида. Общо взето единственото, което ме притеснява е че е на 7 години вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама новите не струват 24 евра. Едно почти базово голфче може да вземеш 2020-та за тези пари, но няма да е А7. Трябва да си наясно, че може много скоро да се обади нещо и да решиш какво искаш и дали можеш да си го позволиш. И една кола, която стои със седмици и месеци и е на добра цена, 99.9% от случаите е проблемна и има причина да стои. Хубавите обяви заминават буквално за часове. Щом са детайлери може и след удар да е. Успех с покупката, но набележи и още няколко в региона, ако тази се окаже лимонка.

Редактирано от ЦецоКолев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Карам а5 3.0 тди от същата година вече на 225к км. Сменял съм това онова, но като цяло здрава кола, но и знаех, че е обслужвана редовно с хубави консумативи. Знам и че кола като тази струваща 200к лв като нова не е изобщо евтина за притежание. Просто се чудех за конкретната обява. 

 

А иначе гледам а5 от 2015-2016 (същите като моята)  тъй като до 25k евро може да вземеш на под 100к км с доста неща по нея. А6 също, но нещо по базово влиза в тоя диапазон (2014-2015)

Редактирано от Yassst
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Yassst said:

има доста екстри като интериор и боя изглежда феноменално, но тези, които я продават, се занимават с detailing , което обеснява може би вида и.

 

Помолих за ВИН за да я погледна преди да отида. Общо взето единственото, което ме притеснява е че е на 7 години вече.

Известна българска фирма за детайлинг и интериор също продава автомобили.

Това не е база за притеснение. 

2 hours ago, ЦецоКолев said:

Ама новите не струват 24 евра. Едно почти базово голфче може да вземеш 2020-та за тези пари, но няма да е А7. Трябва да си наясно, че може много скоро да се обади нещо и да решиш какво искаш и дали можеш да си го позволиш. И една кола, която стои със седмици и месеци и е на добра цена, 99.9% от случаите е проблемна и има причина да стои. Хубавите обяви заминават буквално за часове. Щом са детайлери може и след удар да е. Успех с покупката, но набележи и още няколко в региона, ако тази се окаже лимонка.

Е нали старите коли бяха по изгодни от новите ? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда страхотно, освен това е и оборудвана както трябва. Годините са важни, но не чак толкова според мен. Километрите, начинът на поддържка и как е карана колата са факторите. Последното, няма как да го разбереш, но пък другите неща ако са ясни я отнасяй. Това е адски здрав автомобил и тези 150 000км. не са нищо за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих със собственика на компанията, който каза, че има 12 месеца гаранция, нещо което ще бъде упоменато в един евентуален договор за покупко продажба. Само не знам как аз бих се възполвал от тази гаранция, тъй като живея тук, а гаранцията сигурно е само за територията на Белгия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нещо изключително важно, което трябва да уточните. 

При мен това беше най-важният фактор при пукупката -24месеца гаранция на автомобила в цяла Европа. 

 

Редактирано от AKB FAN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер. Това беше най-важното. 

Помоли го да ти изпрати гаранционната карта като копие или друг документ, който да го.провериш тук, в порше за всеки случай просто. Виж дали ще ти го.признаят и ако е така няма какво да му мислиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...