Jump to content

Заводски ксенон А4 Б6


Recommended Posts

Продължавате да пишете глупости за които нямате обосновка.

Още от времето на ауди 80-90-coupe се знае, че почистване/рециклиране на рефлектори/лупи е винаги по-добрият вариант, от колкото смяна на фара/монтаж на ксенон.

Когато фара ти е заминал и не ти се дават 200-300лв за качествено рециклиране, 3 ксенона му сложи, пак няма да свети.

Съжалявам още, че не направих снимки когато си купих б6-цата преди година. Сега 1 година по късно и 50к навъртени (1/3 от километрите на които я закупих) фаровете са значително по слаби.

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да използвам темата ...

Някой със съвет какви крушки да взема за б6 с лупи?

Търси се нещо от рода на +% или LED ... само да не дава грешки ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако фаровете ти са наред, за халогенна крушка бих ти препоръчал Осрам Найт Бреикър, никога не съм я слагал на моята кола, но съм чул че свети по силно. И другото което е да знаеш че тези крушки с повече светлина горът по бързо. АКО обаче фаровете НЕ са ти добри, каквото и да сложиш няма да прогледне като нормална кола😁😁. Казвам ти го от личен опит, и лед слагах, и ксенон сложих ,но уви тия фарове поне при мен са  пълен кенеф човече. Говоря за Б5 2001 г. Лек ден от мен надявям се да съм ти бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, Николай Бобанов said:

Колега ако фаровете ти са наред, за халогенна крушка бих ти препоръчал Осрам Найт Бреикър, никога не съм я слагал на моята кола, но съм чул че свети по силно. И другото което е да знаеш че тези крушки с повече светлина горът по бързо. АКО обаче фаровете НЕ са ти добри, каквото и да сложиш няма да прогледне като нормална кола😁😁. Казвам ти го от личен опит, и лед слагах, и ксенон сложих ,но уви тия фарове поне при мен са  пълен кенеф човече. Говоря за Б5 2001 г. Лек ден от мен надявям се да съм ти бил полезен.

Благодаря.

Не е за мен колата, но да. Фаровете са в добро състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със заводски ксенон. И не съм хич доволен как светят късите. 

Но определено им трябва рециклиране. 

Но за 18 годишна кола съм се примирил. А и карам извънградско нощно изключително рядко. А в града е все тая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...