Jump to content

Аудио Озвучаване а4 в5 седан


bobitur

Recommended Posts

Реших да сменя оригиналната музика на А4 В5 седан.

 Насочил съм се към среден клас плейър Pioneer deh x8500bt. Какви колони да сложа е въпросът?

 На задните кори на вратите нямам фабрични. Отзад на кората има някакви афтермаркет 13 см. 

 Може ли на задните кори на вратите  да сложа елипси след изрязване на корите, и ще свирят ли добре така затворени в малко пространство във вратата.

 Искам да постигна качествен звук, за сега без бас каса и усилвател. 

 Колата е семейна и багажника е ограничен заради бутилка тип пура, пък и не съм привърженик на подскачаща от бас и дрънчаща ламарина кола.

 Моля за предположения за колони, като съм си определил бюджет около 300-500 лв. Без плейъра само за тонколони.

 Моля за помощ от разбиращи в тази област.

 Поздрави на всички.

Снимка на плейъра.

image (6).webp

Редактирано от bobitur
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по-добре смени задните кори с фейсови вместо да изрязваш тези. Не съм сигурен дали всички фейсови са така, но повечето имат фабрично място за колонка. И аз мислех да си слагам отзад, но 6 големи колони и 4 малки в това малко купе... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някакви насоки за конкретни модели. Плейара е вече сложен, но нещо не мога да го накарам да изгасне след изключването му. Остават да светят дисплей и копчета, ще трябва май да му махна постоянен + и остава само тоЗи след контакт.

 Отпред ще е двукомпонетна система 13. Отзад е въпросът какво да сложа като няма да се слага бас каса и усилвател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...