Jump to content

Кора под двигател -каква?


AudiSline

Recommended Posts

Колеги, трябва ми малко насока коя е точно кората под самия двигател - първата откъм бронята, за да мога да я поръчам? Някъде съм я изгубил по пътя.

 

Колата е Б8 Авант 2009г, бензин. ако има значение. 

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това става дума предполагам:

a4-cover.jpg

Не знам обаче кой от 3-те номера ти трябва, не пише кой е за S line и кой не, възможно е при А4 и да няма разлика, но при А5 имаше, сменял съм я.

Най-добре звънни в Порше и ще ти кажат по VIN-a, от 80 и нещо до 109 лв. са различните варианти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.08.2020 г. at 11:13, fifipaldi написа:

 

 

Благодаря, колега!

 

А дали можеш да ми пратиш как точно трябва да изглежда тази кора, тъй като в интернет намирам няколко различаващи се вида?

 

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали и аз това му казах да направи, то не знам дали има заместители въобще, по-скоро да не обърка точната кора за неговата кола, в Порше ще му я поръчат по VIN.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 4ф-ката имаше и бяха по 50 лева корите ама се надуваха от жегата или се трошаха от снега.

Аз смених на б8-цата следващите две кори, едната беше 200+, другата 300+. Първата ако праивлно съм разбрал сигурно ще е 100+.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите. Взех я кората, но не от Порше, тъй като там обявиха цена от 356 лева. Намерих не-оригинална за моя модел, за под 70 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си говорил за тази кора от графиката, защото тя е от 90 до 110 лв., лично съм взимал за А5 S line, следващите кори са по-скъпи както писа и Шпека по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, прикачвам снимка на кората, която взех (не е същата, но поне като форма да кажете дали е тя).

 

Иначе, ако не е тя, ще ми я заменят. И, ако може да ми покажете как трябва да изглежда, ако не е тази.

 

Става въпрос за първата кора отдолу, точно след бронята реално.

 

Благодаря

Кора.PNG

Редактирано от AudiSline
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди тази има още една, която съм показал на графиката, тя се води първата реално, но ти сигурно си мислиш, че е към бронята, най-вероятно си взел точно каквото ти трябва :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, fifipaldi написа:

 

Чак сега виждам, че е имало и 1 по-малка. Тя си е там, слеващата (по-горе) е липсващата при мен, която се прикрепя с по-следващата :) 

Кора 2.PNG

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...