Jump to content

Мнение за Audi a3 1.9 TDI


726086

Recommended Posts

Здравейте колеги може ли да ми дадете мнение кой мотор е по надежден 1.9  110 или 131 цата насочил съм се към тях .Най вече ме влече към 131 цата но малко се плаша от помпа-дюзата.Дайте мнение между двата мотора и какво да гледам като евентуално закупя такъв екземпляр.Кой са детските им болести така да се изразя.Доста време карах 1.6 мотора и наскоро я продадох.Голям маслояд голям разход на гориво  и умрял вървеж.Накрая и скоростите се обадиха и това беше капака.Насочил съм се към дизела моля ви за съвет

Благодаря!

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в двата случая ще вземеш 20 годишна кола, на безброй километри, която 100% ще се чупи, ако се кара редовно. Това не трябва да те плаши, защото отдавна вече има евтини части за тези коли и нови, и втора употреба. Някои от по-скъпите неща са комплект съединител(500-1000лв) и рециклиране на турбина, също няколко стотин лева. 

 

Аз бих взел 131 коня. Карал съм такава 100000км и бях много доволен. Единствено съжалявам, че не я "чипосах".

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110-ката гори поне литър по-малко.По-прос мотор и по-стар !!

Имам ги и двата в пасати.

131-цата я засилих едно време и излезе 170кс.До седмица и съединителя се обади. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...