Jump to content

Лентов кабел


Stanislav9889

Recommended Posts

Здравейте, ще сменям моят обикновен волан на б6 без никакви функции с мултиволан от б7 и ми трябва лентов кабел със съответната буква L,N,M,P,Q или R (тези мисля че бяха, поправете ме ако греша).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, предполагам че ще работи само на една степен, ако въобще работи, защото е пълно с дебати по форумите 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А де, някой с такава конверсия, блъснат и оживял, да се беше обадил вече, да разберем и ние ще го бъде ли.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.11.2020 г. at 18:05, Stanislav9889 написа:

Ами, предполагам че ще работи само на една степен, ако въобще работи, защото е пълно с дебати по форумите 😁

 

Не може да работи на една степен - просто няма да се отвори, а и ще ти дава грешка.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да дава грешка. Но евентуално ще се отвори само едната степен. На колегата му трябва кабела за еърбега от Б7, модул за волана с букви R или Q и лентов кабел с буква А. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При двуетапния еърбег има една възглавница с две запалки които се възпламеняват една след друга. В случая при катастрофа ще се възпламени само едната запалка в която няма достатъчно експлозив да отвори бега нацяло. Другото нещо е че възглавницата не е като балон да стои надута, а има огромна дупка през която въздуха излиза малко след като се надуе. Така че не се ли отвори и надуе напълно както трябва, все едно че го няма хич.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...