Jump to content

Мисфайъри?


acpa4o

Recommended Posts

Здравейте, гледах с VCDS живи данни и ми даде мисфайъри на 4-те цилиндъра. Грешки няма. Колата е А4 Б8 1.8 тфси. Трябва ли да се притеснявам и от къде могат да се получават тези мисфайъри?

sadf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да действа докато вижда само нули на 1000 оборота. Трябва да изглежда така за да действа:

 

596747055.webp?mw=1100&mh=618&q=70

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тия данни, няма да е скоро тая ситуация двуцилиндровата. Автора, карай и дан' ти пука, идеална е. 

И 'земете четете тоя сайт на диагностичната си програмка де, разтоварете форума малко от пълнеж....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Aleks67 написа:

Като се прибере на 2 цилиндъра някой път му обясни как да не обръща внимание... 

 

Ти изобщо на ясно ли си че общо 65 мисфайъра на цилиндър са абсолютно нищо! Това е огромен период от време.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мислех си да попитам първо кое от двете се гледа и кое какво значи, но и на мен в последствие ми казаха, че е по важно да са нули на 1000 оборота.

Бобини съм сменял всичките, както и свещите. Да кажа че ми премахнаха само софтуерно вихровите клапи във всмукателния колектор. Може ли от там да е?

Редактирано от acpa4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , какво наложи премахването на вихровите клапи , какъв е крайния ефект от тази интервенция ? Със същия модел съм и ми стана интересно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Светваше ми чека, трия и след известно каране пак. Грешка Р2015, иначе колата си вървеше няма никакви проблеми, само ме дразнеше постоянната поява на чека. В ютубе има доста клипове с този проблем получават се някви луфтове в клапите и сензора отчита грешка. След премахването, демек сега са постоянно отворени, не усещам някаква разлика от към вървеж и разход.

P2015.jpg

Редактирано от acpa4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...