philips4

Audi A3 8L фейслифт монтиране на LED крушки на фаровете

Recommended Posts

Здравейте, има ли колеги във форума с LED светлини на OSRAM LEDriving HL H1 Gen2 на късите? Нямам идея как се монтира с тази запалка на тях, реже се капака на фара или се удължава по някакъв начин? Втория въпрос е, че в официалния сайт, пише, че не се препоръчват за използване на публични пътища. Крушката зад лупата на късите ми е H1, фаровете ми за изцяло рециклирани с рефлектора зад лупата при Герака, ползвам Philips +130 или Osram Night Breacker, но при дъждовно време с новия черен асвалт, цялата светлина се поглъща от пътя. Цената не е малка за да рискувам за проба, около 180лв. е комплекта в България, без вентилатори са, 5 години гаранция на продукта.

https://www.osram.com/ecat/LEDriving HL H1 Gen2-LEDriving HL-LED high and low beam lamps-Car lighting-Automotive/com/en/GPS01_3402493/ZMP_4061773/

Edited by VBI
Заглавие!

Здрасти колега, тези крушки ги дават 1215 лумена, а тези с които си в момента - 1550 лумента. Няма смисъл да сложиш по-слаби и по-скъпи крушки с по-труден монтаж. Отделно от това, е много вероятно и да имаш тъмно петно на пътя с тези лед-ове заради дизайна им. Най-добрият вариант, поне за момента, си остава ксенона. За около 150лв можеш да си вземеш качествен ксенон, който ще свети 3 пъти по-силно.

Колега пробвах всякакъв лед не става ,сега съм със ксенон за 160лв и светят уникално.Дълги не пускам въобще 

Аз същото подкрепям колегите за ксенон на моето 8л фаровете се водят тунингови и си имаха лупи набих му едни ксенони .

Свети та правят ден , особено тези дни с мъглите е супер . Крушките са 35W .

ksenon.jpg