Jump to content

ауди 100 2.5 тди


vladi

Recommended Posts

здравейте колеги :) моля за малко съвети от ваша страна :wall: вчера гледах едно ауди 100, което мисля да купя. интересува ме едно нещо- при огледа видях, че от горивната помпа тече нафта :wall:а, и обтяжната ролка на ремъка за хидравличната помпа е заминала :bia: иначе колата като цяло е добре :bia: цената на колата е 5500 лева. можете ли да ме ориентирате горе-долу колко ще ми струват тези 2 ремонта? а колко струва агр. ремък и ролката? преди тази кола имах ауди 100 сс 2.2 :bia: дали това ауди върви повече? предварително ви благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ремонтите нека някой друг да се изкаже - нямам си ни най-малка представа!

За вървенето - този дизел е 115 коня с въртящ момент 260 Нм (някъде там) и има турбина, а стария ти двигател 2,2 е бил 136 коня и 190 Нм към 4000 об./мин. (при дизела 260 Нм са ти от 2225 об./мин. )

Ще вървят сходно като има превест повече към дизела :wall:

Едно е сигурно - дизеларката ще ти е по-икономична :wall:

Редактирано от petertyp44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги :( моля за малко съвети от ваша страна :hilezh: вчера гледах едно ауди 100, което мисля да купя. интересува ме едно нещо- при огледа видях, че от горивната помпа тече нафта :hilezh:а, и обтяжната ролка на ремъка за хидравличната помпа е заминала :hilezh: иначе колата като цяло е добре :( цената на колата е 5500 лева. можете ли да ме ориентирате горе-долу колко ще ми струват тези 2 ремонта? а колко струва агр. ремък и ролката? преди тази кола имах ауди 100 сс 2.2 :( дали това ауди върви повече? предварително ви благодаря

Ангренажните рамъци са 2, а ролките 4 - общо ремъци с ролки и филтри са ти около 400-500лв без труда.

по пистовия ремък е леко дърво :(

обтегача за който споменаваш е около 400лв нов, защото е само оригинален.

Вървенето не е лошо.. ако искаш обади се да ти направим едно кръгче с такава, да усетиш вървенето на 4итава съвсем стандартна такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ква в таиа цена бе....толкова ли са паднали....има ли,поне ниакви екстри....

ми има климатроник, без лети джанти е, комби, 5 скорости, не е с кожа, черен металик :dance: централно (ама то май всичките C4-ки имат)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

здравейте колеги :D моля за малко съвети от ваша страна :hilezh: вчера гледах едно ауди 100, което мисля да купя. интересува ме едно нещо- при огледа видях, че от горивната помпа тече нафта :huh:а, и обтяжната ролка на ремъка за хидравличната помпа е заминала :huh: иначе колата като цяло е добре :D цената на колата е 5500 лева. можете ли да ме ориентирате горе-долу колко ще ми струват тези 2 ремонта? а колко струва агр. ремък и ролката? преди тази кола имах ауди 100 сс 2.2 :hilezh: дали това ауди върви повече? предварително ви благодаря

тука нещо работата намирисва,колега бензиновите 94 са по 7000лв нещо не е на добре ама ролката струва между 450-600лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...