Jump to content

Не пали


tokitokyov

Recommended Posts

Здравейте, Банда :) 
Колата е Ауди А4 Б5 1.8Т Quattro с газ! 
Проблема е : карах, прибрах се, няма ядове.... обаче на следващия ден няма Палене!!!

Оттам към сервиза : сменени датчик разпределителен вал, датчик колянов вал, клеморед, проверени бушони и релета!
Прегледана бензинова помпа, прегледан комутатор, прегледан +совия кабел (масата), прегледано всичко!!!
Обаче, не иска да запали... принципно когато дам на  контакт ми тръгват : подгреви, светлини, климатроника почва да духа и ми светка копчето на газта... обаче сега нищо не работи... нито светлини, нито подгрев на задно стъкло, нито на огледалата, нито климатроника тръгва... единствено километража!!! 
Проверих алармата, защото е с допълнителен имобилайзер... но не е там проблема!!!
Давайте акъл, че 10 дена в сервиза и откачам!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Приятелю и аз съм така от 2 години с А4,б5 1,8i,но моята поне след 30,40 Мин въртене благоволи да запали.Всичко съм сменил като тебе но проблема си остава(даже преди една седмица основен ремонт правих на двигателя) и неще и неще да запали.Проблемно ми е първото палене за деня и после пали от раз.Само алармата и тоя имобилайзер не съм пипал още!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато не иска да пали и дадеш на контакт, без да развърташ двигателя, не се чува бензиновата помпа за 2-3сек.ЕКУ-то е за смяна/патил съм/. Ако се чува търси около бензиновата помпа.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменена е бензиновата помпа  преди 2 седмици колега,с нея всичко е наред ,държи около 3,5 бара на рейката.А  точно на моята помпата тръгва да нагнетява когато почне да върти стартера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм го патил виж темата, която съм пуснал тогава   

След смяна на компютъра се оправи.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...