Jump to content

Recommended Posts

Та харесал съм си едни джанти и въпроса ми е следния.Възможно ли е да се направи фланец който от 4*100 да мине на 4*108? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че няма да стане освен ако не извадиш джантите навън.

Тогава ако сложиш примерно 15мм фланец и се продупчи на кръст т.е. с 8 отвора ще стане.

Това ще ти даде положителен офсет на джантите. Май така се казваше. <_<

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм готови такива фланци даже мислех да ги купувам ама ми се видяха много 80 лв мисля си че ако се направят ще дойде доста по евтино

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм готови такива фланци даже мислех да ги купувам ама ми се видяха много 80 лв мисля си че ако се направят ще дойде доста по евтино

Ти като един изявлен фен на красотата на автомобила,ще ти стане ясно че красотата цена няма <_< каде си гледал тези фланци?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз си зех оригинални rOnal 22мм дебели, 4х108мм само трябвапо 1мм от прага да се свали и се спускам със 17ката:hilezh:

Иначе твойто става,8дупки на фланеца и си готов<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз си зех оригинални rOnal 22мм дебели, 4х108мм само трябвапо 1мм от прага да се свали и се спускам със 17ката:)

Иначе твойто става,8дупки на фланеца и си готов:dance:

Мислиш ли?Джантата е 4*100?и тряя я направиме на 4*108?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди на "Маргел" (Ботевградското)да ти изтупат кожуха или магазин"Авто елит"( на булеварда от х-л "Хемус" посока Семинарията).Ако не стане там ще добавим още няколко места.

Съвети:

Ако наистина мислиш да правиш тази интервенция знай,че джантите трябва да са с офсет(ЕТ) не по-малко от 45.

Все пак зависи и от дебелината на профила на самия флнец.

Другата идея е да не се занимаваш с глупости... а да си намериш достатачно широки джанти (8 - 8.5 - 9 инча) с малко ЕТ (30-25-20-15) и всичко си идва на мястото.

Скоро имаше обява в тунинг.бг за 15цолови джанти на много добра цена и бяха 4Х108мм. и 4Х100мм.

315983_orig.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема грижи бе бате!Става сичко,ако не знаеш къде да отидеш,по Симеоновско нагоре след Околовръстното има някви батки дето ги разбират тия неща ,отиваш и ти правят ако кажеш още 10 дупки...Даже така е по-добре,4болта за главината и 4 към джантата:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...