Jump to content

Recommended Posts

Привет колеги,

викам си, така и така правя проучване какви гуми да си купя за лятото, поне да пусна линкове към ценови листи на някой намерени от мен модели гуми. Пък дано да са ви от полза :bia:

Ценови листи публикувани на сайта на Fulda България:

Dunlop

Fulda

Marangoni

Debica

Sava

Ценови листи публикувани на саита на Века Тайърс от 22.03.2007:

Continental

Goodyear

Michelin

Semperit

Debica

Kleber

Sava

Barum

Matador

BFGoodrich

П.П. В случай, че някой се усъмни, искам да уточня, че нямам никакво отношение към нито една от двете фирми, не правя реклама на никой, просто това което съм намерил като цени искам да го споделя с вас. <_<

П.П2. Ако някой добави други сайтове, където има цени на гуми, тази тема може да бъде доста полезна на всички чудещи се как да балансират между качеството на гумата и джоба си :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

викам си, така и така правя проучване какви гуми да си купя за лятото, поне да пусна линкове към ценови листи на някой намерени от мен модели гуми. Пък дано да са ви от полза :)

Темата е полезна а информацията ни я поднесе на тепсия - евала за което. Никой в нищо не се е усъмнил, нали целта е да си бъдем взаимно полезни.

Само искам да добавя, че VK Tyres дават гуми и на изплащане през Euroline. Казвам го, защото не всички имат пари за четири нови гуми, но всички искат да карат нещо ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...