Jump to content

Смяна на мотор


JM71

Recommended Posts

Добър ден . Живея в Германия , карам А6 Allroad , 2015 , 218 конский сили. Пътувам много . Моторът ми вече е на 280 000 км . Скоро ще грохне нац вероятно. Много трудно за намиране и необъяснимо по скъпи са мотори като моя. Има в пъти повече 272 к.с. и 320 к.с. на по малко километри и по добри цени. Мога ли да поставят 272 к.с. мотор вместо 218 к.с. доколеото разбрах 320 к.с. е с друга ск. кутия ? Тук ми отговарят че е много сложно без да ми объяснят защо . Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Течове,  казаха ми че веригата похлопва  т т.н.т. Тук основен ремонт стъпва на 5500 -6000 евро. По добре да купя мотор на 50 -70000 км. Аз просто питам , подготвям се така да се каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При цялото ми уважение към вашето мнение , некой може ли да ми даде конкретен и компетентен отговор на моя въпрос - мога ли на мястото на диз.мотор 3 tdi , 160 kw , 218 PS,  да поставя диз мотор 3tdi , 272 ps  ? Вопроса не е какво искам да дам или не , кинти имам предостатъчно,  но ако мога да спустя от някъде го правя - предпочитам да ги дам за путешествия и забавления . Не искам ремонт - не са сполучливи , дрсега съм правил 3 , единия в Audi Werkstatt и пълни лайна . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...