Jump to content

Ауди а3 светна чек-а


Айлин

Recommended Posts

Здравейте!Днес си купих А3-ка 2004г 2.0 140 к.с,взех отидох до автомивката измих я и светна  чека ,обаче не съм запозната много и когата ,загася колата и изкарам ключа пак си стои на таблото .Колата си върви,не губи мощност. Четох,че може да е влязла вода някъде ,но така и не разбрах къде .Моля ако някой е имал същия проблем да сподели,а пък се налага наколо дена поне да пътувам с нея и чакк след това мога да я занеса някъде.Благодаря!

5C10F675-3B3A-496F-AA8A-BFA1AC5CD889.jpeg

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом свети чек-а значи има записани грешки в контролера на двигателя - отиди да ги прочетат и ги копирай тук в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш си "нова кола", незнайно откъде и в какво състояние, нормално е да светнат всякакви ламБи по таблото.

Но не е добре, преди да се прегледа основно тази кола, да тръгваш така на път, понеже е твърде вероятно да се прибираш с пътна помощ.

Кажи, поне от кой град си, да може човек да те насочи къде да идеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

 

Дали,може да е вярно?Понеже светна веднага след като я измих..

7F4B2FE8-8696-4047-901D-8F39E02850A7.jpeg

@evg_eni  Да и на мен това ми е малко странно...

Редактирано от Айлин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivailosp Същото си мисля и аз, заради странното поведение лампата може изобщо да не свети по предназначение. Реално може да няма никакви грешки в мотора, ама нека провери. По чуждите форуми за подобни проблеми пишат за корозия по платката на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте, подобен проблем се оказва че има и при фейслифт модела, но със steering wheel лампата. Доста често срещан съдейки по темите в чуждите форуми. За момента мога да кажа със сигурност че проблема е в предната част от таблото. Не виждам негативен ефект освен че дразни, ако някой е открил решение на проблема различно от залепи фолио да убие леко светлината да сподели.

 

IMG-20230819-115653.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...