Jump to content

трети стоп набива грешка,ключалка шоф.врата НЕ студено на отключва


faraon

Recommended Posts

Здравейте съмишленици,тъй като нямам много време ще питам набързо...някой сблъсквал ли се е с проблем номер 1-трети стоп на  А6 4F C6 работи буквално когато си иска! Спре ли светка грешка на таблото! Свалях го 10 пъти вече и се оказва че е изправен на 100% ,подавам му 12V и си свети перфектно,закачам го на буксата-пак свети!Вкарам ли го на мястото му ,ту свети ,ту не! Много странна работа! 

А проблем номер 2- заключването на шофьорската  врата! Лятото няма проблем с отключване-заключване!Стане ли това време ,да падне температурата под 18 градуса и спира да отключва от дистанционното,само ръчно??Пак шантава работа!

Редактирано от faraon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
On 11/7/2022 at 8:58 PM, faraon said:

Здравейте съмишленици,тъй като нямам много време ще питам набързо...някой сблъсквал ли се е с проблем номер 1-трети стоп на  А6 4F C6 работи буквално когато си иска! Спре ли светка грешка на таблото! Свалях го 10 пъти вече и се оказва че е изправен на 100% ,подавам му 12V и си свети перфектно,закачам го на буксата-пак свети!Вкарам ли го на мястото му ,ту свети ,ту не! Много странна работа! 

А проблем номер 2- заключването на шофьорската  врата! Лятото няма проблем с отключване-заключване!Стане ли това време ,да падне температурата под 18 градуса и спира да отключва от дистанционното,само ръчно??Пак шантава работа!

ако още не си се оправил 
бравата е лесна
разглобява се и се чистят моторчетата и изкарва още много 
внимава се да не се чупи някоя пластмасичка само ...
не е болка за умиране 
иначе има нови по 90 лв аз си взех като не знаех и си работи 2 години вече после другите една по една ги извадих и си ги направих ... най сложното нещо е да ги посучеш така че да излязат от врата без да махаш рамката на стъклото ... става си под определен наклон  :) аз докато го улуча и напъвах направих две побитости на вратата и сега си ги гледам с яд :) ... не трябва да се натиска за нищо на света.
третия стоп си го смени с нов или го свали и ревизирай контактите - обикновено влиза вода и подпухва всичко там и си е за изхвърляне но при теб може и да си е прекъснат кабел или пътечка някъде - огледай го 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трети стоп - смяна с нов. И аз свалях и чистих стария, ама ми омръзна от индикация за неработещ стоп на таблото. От Германия за 100 лв си намерих оригинален. Тук му искат 250.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

233лв е в Порше. С отстъпка намерих за 143лв оригинален трети стоп. На моя му бяха изгнили писти. Възстанових ги с жички, но няма гаранция колко ще кара така.  Преди 2 седмици го сменях.

Редактирано от zdrash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...