Jump to content

Мнение за конкретен автомобил А6


Recommended Posts

Здравейте! Спрял съм се на този автомобил - 

https://www.tiemeyer.de/de/auto/gebrauchtwagen/audi/a6/79bdca2869d4035c3dac15f600aa75e6/a6-45-tdi-q-sport-lm19-esitze-ahk-pano-leder-acc-tour.htm

 

Интересувам се, тъй като не съм грамотен в тази тема - автомобили, какво ви е мнението за този автомобил с този двигател? Имат ли много болежки, къде да гледам при покупката евентуално за проблеми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, vaskop написа:

къде да гледам при покупката евентуално за проблеми?

Трябва се Фнимава. За тва дилърство нищо добро не съм чувал....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От съвсем пресен личен опит, мога да споделя,  защо колата не бих я купил:

-  не е 286 коня;

- не видях въздушно окачване;

- не е с Матрикс фарове;

- не е с Банг& Олуфсен;

- не е с печка;

- паркинг камери не видях???
- изтичаща 3г гаранция; пишат за възможна 5г, но важи ли за БГ или е локална?

- лиценз за  Нави и My Audi app functionality до кога? Иначе около 250€ годишно  май беше!

- няма даже обдухване на седалките, да не говорим за масаж.
-  няма памет за 2-та седалка;

- задните външни седалки с нагрев ли са?

- бягат ми редица системи за безопасност, например Cross Traffic Alerts;

 

@moto_fan  последен дерт са им моторите. Електроника и екологията, тоест гарнацията е на първо място.

 

 

Надявам се, че съм бил полезен!

 

Успех в покупката!

Редактирано от dimpetrov
.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай нема да изпадаме в детайли , но 45 тди е също толкова убав както и 50 . За останалите екстри ще трябва са се бръкне  поне още 5 евра,  а за 52 вече има и бих си взел базова А8 50 tdi която е в пъти по удобна,  въздух мъздух и т.н.

Anschlussgarantie е хубаво да има и може евентуално да се доплати,  останалото е късмет. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/10/2022 at 9:30 AM, moto_fan said:

Ай нема да изпадаме в детайли , но 45 тди е също толкова убав както и 50 . За останалите екстри ще трябва са се бръкне  поне още 5 евра,  а за 52 вече има и бих си взел базова А8 50 tdi която е в пъти по удобна,  въздух мъздух и т.н.

Anschlussgarantie е хубаво да има и може евентуално да се доплати,  останалото е късмет. 

 

Не съм забелязал А8 да е в пъти по-удобна от А6. Малко по голяма е, да! И то най-добре се усеща на задните седалки- ако си с деца отзад, ОК . Аз не съм. Но пък да предпочета стокова 8 пред накипрена 6,, никога не бих го направил! И то 8-ца с мотор шестак. И вече с.еднакъв интериор!!?! Мъка! Очевидно имаме различни вкусове. 
Имам почти ежедневни преки наблюдения за предпоследния модел А8 с последния дизел осмак, модел 2020г, С абсолютно всички възможни екстри, вкл странично повдигане на амортисьорите при наближаваща кола. Знам какво говоря! Такъв клас коли се взимат само. с макс. екстри, освен ако не са изпаднали тънко.
Така или иначе, колегата разполага с различни гледни точки и нека сам си вземе решение:)

Редактирано от dimpetrov
.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...