Jump to content

Мултимедията не се включва


sunfreakz9

Recommended Posts

Здравейте, от няколко дни когато дам на контакт мултимедията ми по-бавно стартира ако колата продължително време не е палена. Ако след последното каране и работеща мултимедия запаля колята отново нямам проблем тръгва адски бързо, но след продължително застояване отново стартираше мудно. До вчера когато сутринта като запалих колата и ми излезе следната грешка (ще прикача снимка) , през деня нямаше проблеми пак си тръгваше нормално. Днес сутринта вече мултимедията не иска да стартира въобще, дори и с ресет с 3те копчета не става нищо, след като покарах малко, загасих колата и отново я запалих и след минута стартира сама. Но вече от няколко паления и каране отново не работи. Бихте ли могли да ми дадете съвет какво се случва ако някой от вас е имал подобен или същият проблем ?

photo_2023-09-20_10-23-16.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Акумулатора е на 1 година 
И да призная наистина карам на адски къси разстояния и много малко всеки ден, което може би изтущава акумулатора доста. Но с предишният акумулатор, който наистина си беше за смяна , не ми е правила такъв проблем. Просто вечер като отключвах колата не светваха халогените и вътре лампиона. 
А сега дали това е причината за мултимедията идея нямам

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.audiworld.com/forums/q7-mk-1-discussion-112/cold-weather-starting-error-missing-answer-notification-0x450-2771700/

Виж тази тема, може да ти помогне.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Реално човекът предполага (до колкото разбрах), че е от студено време. При нас в момента не е толкова студено, вечер температурата пада до 15 градуса, което не мисля, че е проблем и не би трябвало да е проблем.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...