Jump to content

Ключар?


Recommended Posts

Разбиха ми ключалката на шофьорската врата. Ужким работи, с малко напън. Предпочитам обаче да я оправя. Някой знае ли къде могат да ми сложат нов патрон, който да е пренареден, за да си работи с оригиналните ключове? Колата е Б4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта я разбиха (на другата врата). Ама съвсем не работи. Та и аз търся някой да ми я направи, ама така че да си работи с оригиналните ключове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се движите по Мадрид от Подуяне към Евлоги Георгиев като минете светофара на Черковна веднага в дясно има една будка на нея си пише клшючарски услуги. Момчето се казва Пепи тел. му е 0888316481 Млад е но си разбира от работата. Само че първо трябва да си купите нови ключалки които той да пренареди за старите ви ключове. Аз имах проблем със стартерния ключ едвам след 10 завъртания и натискания даваше контакт към стартера. Смених 3 клемореда :D:lol::D щото мислех че е от тях а то било секрета на ключа :D :D :D за 20лв. ми го оправи и вече близо година нямам никакви ядове. :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и един специализиран магазин за автоключалки на Симеон. Намира се между Опалченска и Константин Величков. Посока центъра, на 4-5 преки преди Опалченска в дясно (не помня номера). Като ми краднаха колата само там си намерих патрон за стартера, дори в Аутотехника и Юнитрейд беше с поръчка. Имат всичко и работят много чисто и ефтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...