Jump to content

Ауди а4 б8К5 авант 136 кс фейслифт 2013 година не загрява двигателя


Rosoniya

Recommended Posts

Здравейте група отскоро купих ауди а4 б8 2.0 тди 136 кс фейслифт 2013 година двигателя не загрява и държи между 50 и 70 градуса. Сменил съм двата термостата и няма подобрение. Каква може да е причината да не загрява 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, много ми е интересно преди закупуване тества ли, покара ли я до достигане на работна температура, или проблема се е появил в последствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти че си далеч от София, тук са концентрирани някои много добри сервизи и майстори, които почти с поглед решават такива проблеми.

Редактирано от user12321
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще сменям отново термостата с нов оригинален който струва 180лв и ще пиша пак за резултата.Сега е сменен с mahle но познати който са имали същият проблем ми казаха че са сменили по три термостати и докато не са сложили оригинален на който има емблемата на ауди не се е оправил проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе. Емблемата ще оправи работата. Освен двата термостата има и още два клапана мисля трябва и те да се сменят.

Чети тук има подробна тема за загряването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Стрелката може да стои на 90 а реално да е повече или по-малко,така не можеш да го видиш точно.Понякога дава разлики от 10 градуса,под и над тази температура по табло,трябва да гледаш живи данни,най точно е.

Редактирано от parconi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...