Jump to content

Говорители за Авант


Frozen1

Recommended Posts

Здравейте, понеже има доста хора по-запознати от мен със звука, какви говорители да си взема за комбито?

Посъветваха ме да си взема двукомпонентна за отпред и коаксиални за отзад, друг пък ми каза и отзад да сложа двукомпонентна, а пищялките да ги монтирам на корите в багажника... дайте идеи и марки какви да си взема, че оригиналните звучат като касетофон от 90-те. Другото ми ауди отзад е с MB Quart и звукът, басите също са доста по-добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз през 2018 сложих дву компонентни на Hertz, за жалост не помня модела в момента и като им разглеждам сайта, като че ли не ги намирам, може и вече да имат нов модел. Но мисълта ми е, че не бяха най-евтиния вариант от най-ниския им клас. Около 200лв бяха. Карах така 1 година, много хубаво свиреха, ама като няма нищо назад, все едно от точката слушаш. Отзад моята няма колони на вратите и не исках да режа. През 2019 ми изпадна много изгодно една каса на MTX заедно с усилвателя, хвърлих я в багажника и до ден днешен си свири цялата система уникално. Колоните и баса ми ги монтираха в Х-sound във Варна + едно плейърче на Pioneer s bluethooth audio и обаждания, тогава тъкмо почнаха да навлизат, целия "проект" ми стъпи към 750лв. Изобщо не съжалявам че съм ги дал. А хората там ми казаха че ако сложа едно усилвателче и на предните колони, ще е още по-добре, но дори и така, усилвам доста преди да почнат да "кривят/пращят", пък баса за размерите си, дори съм го намалил на минимално, защото блъска ненормално много. Та ако искаш хубава музика, инвестирай малко пари и ще останеш много доволен. Задължително отпред двукомпонентни от поне среден клас марка, а отзад, ако имаш оригинално слагай коаксиални и вече ако искаш още бас, нещо в багажника, едва ли ще е много скъпо При мен както казах 200лв предния колони, 200лв Pioneer, 200лв бас и ~150лв работа и материали. Сега цените може и да са други разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...