Jump to content

Ауди А6 1999г. 2.5 ТДИ - мощност


aldrik

Recommended Posts

Здравейте колеги.

в понеделник се очаква да се сдобия с нова количка ауди А6 2.5 тди. Количката е чудесна от гледна точка на поддръжка и екстри. Има си всичко без голямата навигация.

Но днес когато я карах ми се стори, че е малко по-тромава отколкото трябва. Знам , че е тежка кола, но все пак за 2.5 150 к.с. ми се струва, че трябва да е по-бърза.

някави мнения по-въпроса ?????????

Благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, но ми се строи,че тромаво набира. Може да бъркам, утре ще пробвам друга, за да се уверя дали е от самия модел или от колата която пробвам. Просто очаквах по-бързо да набира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.5 TDI - тромав... :stupid::bia::stupid: Този мотор може да е всичко друго,но не и тромав!

Колегата gesev е прав - почти сигурно е,че плаче за дебитомер! И при мен беше така като я взех - искаше обороти за да се дръпне и до 2500 об. набираше направо бавно! А като съм и с ръчни скорости,това още повече се усешаше! Еми смених дебитомера и все едно се качих в друга кола - самолет! Вече си набира както трябва още от 1400 об/мин - като по книжка! :stupid: Така че съм почти 100% сигурен,че колата,която колегата е пробвал,има проблем! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми имай в предвид ,че усещането за дърпане е притапено.Това е комфортна кола и е направена да не лашка като подадеж газ.И аз отначало си мислех ,че не върви .

Автоматик ли е?

Колата си е мощна.Това ще го разбереш като я натовариш яко.

Аз оня ден 2200 кила беше общо всичко( специално го теглих багажа) и 190 по магистралата можеше и още.

А пък и този двигател съм чувал ,че и силен след 100 км/ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...