Jump to content

Audi A6 2.5TDI 163 hp.


Recommended Posts

Здравете, много ще се радвам, ако ми помогнете.Имам Ауди 100 1994г 2,0 16 винтила 140 кс.харесал съм една 6-ца 2,5 TDI 163 кс 2003г модел със всички екстри на 10200 км реални, цената е 33000лв.Може би с ще успея да събера толкова след като продам 100-та, за да си я позволя.Интересуваме, все пак каква горе-долу ще и бъде годишната подръжкаи дали си заслужава покупната цена?Благодаря Ви предварително!

P.S.Съжалявам ако съм се повторил с друга подбна тема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е на 10 200 км!!!! реални е перфектна цена,дефакто колата си е чисто нова :steinigung:

За съжаление съм изпуснал една 0 :wall: иначе изобщо нямаше да се замисля. Колата е на 102000 км!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално,ще ти трябват около 2 000лв. за смяна на ремъци,ролки,филтри и масло.Каското е още около 2 000лв. и допълнителни консумативи,ако изникне нещо (гуми,ходова част и т.н.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравете, много ще се радвам, ако ми помогнете.Имам Ауди 100 1994г 2,0 16 винтила 140 кс.харесал съм една 6-ца 2,5 TDI 163 кс 2003г модел със всички екстри на 10200 км реални, цената е 33000лв.Може би с ще успея да събера толкова след като продам 100-та, за да си я позволя.Интересуваме, все пак каква горе-долу ще и бъде годишната подръжкаи дали си заслужава покупната цена?Благодаря Ви предварително!

P.S.Съжалявам ако съм се повторил с друга подбна тема!

Мога да ти кажа само за каското. Ако сключиш и гражданска-(140 лв. с безплатна зелена карта),ще ти го направя за 1570 лв. върху 33000 (в Лев Инс), като ще важи и на територията на европейския съюз на 100%. Успех! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...