Jump to content

Трябва ми съвет.


Recommended Posts

daks тия дизайнери тука ако ги слушаш, най-много да те накарат и джантите да си свалиш за да си сложиш железни.. щото като ги удариш ти излиза по евтино изправянето.

Слагай фолио, ако те кефи, ако не те кефи не слагай. Да питаш и да не питаш най много некой професор да се изцепи, че фолио само перничани с голфове си слагат :nixweiss:

Имаш право, кефеше ме много фолиото на комбито, но на седана не знам дали ще е такъв ефектът. Иначе уютът като ти е по-тъмно в колата е безспорен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че едно готино фолио ще ти седи добре :hilezh:

Макар че не съм привърженик.Някога и аз си мислех да слагам ама с времето се убедих че с фолио седи... селски готино :nixweiss: някакво евтино-терикатско Без фолио колата изглежда по-"лачена" :hilezh: Но като ти гледам кукличката... с едно слабо затъмняващо качествено фолио ще е много добре :hilezh:

Мерси много за определението "кукличка"и мене си ме кефи. Сто процента ще е слабо затъмняващо, но не знам колко слабо, за да не изглежда като старо и избеляло. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Да правят като вятъра всички пернишки, радомирски, кюстендилски, ловешки, ботевградски, врачански, видински и други селски фуражкаджии....

Офф. "Селски" е манталитет,поведение,начин на мислене,а не географско понятие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за определението "кукличка"и мене си ме кефи. Сто процента ще е слабо затъмняващо, но не знам колко слабо, за да не изглежда като старо и избеляло. :bia:

междудругото има едно много яко синьо фолио ... ако си виждал една жълта а4 авант тунингована дет се мота в софия В6 ... твойта кола е синя и този вариант ще и подхожда ... то е между синьо и огледален ефект много гъзи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семияният пасат комби го поръчахме със затамнени станични и заден прозорец и изглежда добре...ама на А4-ката ми ако я по тъмня така половината няма да е красиво.Иначе тук разрешават да потъмниш всички стъкла без предното...ама пак фабричното тониране си ми е достатъчно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, леко затъмняване няма как да се получи с качествено фолио... пропускливостта на тъй нареченото "американско фолио" е много малка и "опушения/тониращ ефект" няма как да го получиш.

Сложи си фолио ще предпази интериора, както и през лятото ще бъде много по различно в колата, ако търсиш само визуален ефект пак става. Това американското фолио дето му е 20лв цената е по-дебело от обикновенното, трудно се драска, а от вътре на вън се вижда много добре.

Тук в България също е забранено да затъмниш предните/странични, но адски много коли са така + и фиата, който карах.. така, че не се притеснявай... мноооого рядко ще ти се заяде някой за това и в най-лошия случай ще те пусне срещу 5лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Значи, леко затъмняване няма как да се получи с качествено фолио... пропускливостта на тъй нареченото "американско фолио" е много малка и "опушения/тониращ ефект" няма как да го получиш.

Ето че го направих, макар и частично засега. Затъмних само задното стъкло с американско фолио (100 лв)и мисля, че се получи въпросния опушен ефект. Малко е твърде прозрачно, но пък не изглежда като от пернишката мафия, както би било с черно фолио. Не знам, стои ли добре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре стои. Може да пробваш и със страничните прозорци :hilezh:

Спор няма, до седмица ще затъмня и страничните, че днеска хванах последните минути от работното време на фирмата и нямаше кога. Иначе и на мене почва да ми харесва, изглежда си точно опушено и се виждат силуетите, а не стои като парче ламарина. Не е зле май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стои черно, добре е :hilezh:

Радвам се, че ти харесва. Нещо се бях замислил дали не си дадох парите за незначителен ефект, ама сега вече може и да успея да заспя тая нощ. :D:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черно е мангалско, но така леко сиво ми харесва. Ако намалява добре загряването на купето през лятото може и аз да се замисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черно е мангалско, но така леко сиво ми харесва. Ако намалява добре загряването на купето през лятото може и аз да се замисля.

Ще намалява сигурно, но ще е слабо. Ще споделя, като затъмня и страничните, че така съвсем пък не може да се очаква нещо особено. Аз го направих по-скоро да не ме гледа всеки все едно че съм изложен на витрина на магазин, а и заради уюта. Пък и чисто естетически според мене си става по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го направих по-скоро да не ме гледа всеки все едно че съм изложен на витрина на магазин, а и заради уюта. Пък и чисто естетически според мене си става по-добре.

Нещо криеш ли че не искаш да те гледат :hilezh: Мутраа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тоя % на затъмнение отивай и предните стъкла да избацаш

мисля че ще се виждаш и няма ти правят проблеми куките

може и една идея по светли ги направиш

ще има завършен вид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тоя % на затъмнение отивай и предните стъкла да избацаш

мисля че ще се виждаш и няма ти правят проблеми куките

може и една идея по светли ги направиш

ще има завършен вид

Йок баце, за жалост на предните и 10% да сложиш пак ще те спрат от движение. Тегава работа е там. Мноого тегава.

Виж, ония с картите немат грижи по тоя въпрос, почернят всичко без задръжки. Освен да си подам молбата при тях... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много добре е станало... Май и аз ще се хвърля на това фолио. Би ли споделил къде ти го поставиха и какво точно е фолито (цена, марка, процент на затъмнение и т.н.)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре е станало... Май и аз ще се хвърля на това фолио. Би ли споделил къде ти го поставиха и какво точно е фолито (цена, марка, процент на затъмнение и т.н.)?

Марката беше нещо от рода на Сън-гард, американска е, с 50% затъмнение, а цената беше 220 лв.с отстъпки. Поставиха го в една фирма в Младост и мога да кажа, че се постараха. Никъде няма забележка по монажа, не си личи къде е снаждано на задното стъкло, а пък страничните са като оригинално тонирани. Много съм доволен от пичовете там. Уговорих известни отстъпки за съфорумци, но трябва да им се подчертае, че става дума за това и е имало такава уговорка. При желание давам телефона им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така изглежда мойто Audi с тъмни стъкла. Кажете дали ви харесва или не? post-5355-1186748311_thumb.jpg post-5355-1186748347_thumb.jpg post-5355-1186748362_thumb.jpg

Редактирано от mishomvm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така изглежда мойто Audi с тъмни стъкла. Кажете дали ви харесва или не?

явно в КН куките не ви праат проблеми за стъклата

нали там сте се борчета :)

Редактирано от rdk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...