Jump to content

как е вазможно А4 от първите години да се продава за 6500 лв като в Германия и Италия е минимум 2000-2500 евро


vlado_s

Recommended Posts

Еми колега ...

Цена в Германия/Италия - 4000лв

Транспорт - 500-600лв

Евентуално пастиране, някакви необходими ремонти, консумативи - ~ 500-600

Документации, такси - ~ 200лв

До тук - 5200лв ... +печалба за вносителя ~ 10%. И малко, отгоре за да има за мегдан за коментар надолу - та ... 6000~6500лв ... Не виждам нищо странно. При това смятам сбора от цифричките по ниската им стойност ...

Все пак покупко/продажбата си се базира на пазарната икономика - харесва ли ти - пазаруваш - не ти ли харесва - продължаваш да търсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега Inkoziсамо да те светна че ауди А4 без удар в италия да го вземе6 за 2000 евро е почти невазможно и автовоза е 400 евро а пък за Германия просто ште видиш голям зор докато намериш А4 за 2000 штото германците си карат тези коли и си ги уважават и сената рядко е под 2500 евро

сори за правописа пиша с фонетика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има в ГДР-то по около 2500Е ама все с 2,6 матора.А хората се плашат от него.Иначе е верно,че си ги уважават и не им падат ценеите.Явно има за какво.

Редактирано от Батстанчо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има в ГДР-то по около 2500Е ама все с 2,6 матора.А хората се плашат от него.Иначе е верно,че си ги уважават и не им падат ценеите.Явно има за какво.

интересно , а пък моя 2.6 го е страх от мен... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел си продава 2,6 щото си купи 1,9ТДИ,ама шестака е наплашил аверчето от бензиностанциите!!!Сега забравял кога за последно е слагал нафта!

П.П.Вика тва новото не е кола,старата е истинската!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... ауди А4 без удар в италия да го вземе6 за 2000 евро е почти невазможно

..... автовоза е 400 евро

..... за Германия просто ште видиш голям зор докато намериш А4 за 2000 штото германците си карат тези коли и си ги уважават и сената рядко е под 2500 евро

Разбрах. Разбрал съм те погрешно. Ти всъщност искаш да кажеш обратното, че е твърде ефтино 6500лв за стар модел А4. Все пак всичко си зависи от състоянието на автомобила. Колега от форума казваше, че кола години няма, има (не)качествена поддръжка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТЕ на такива като тебе им продават същото тва ауди ама за 10 бона за да спиш спокойно че не е кочина. Човече колата преди да я купиш я гледаш, няма неща дето да могат да се скрият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виже колеги,

Противните автоджамбази имат един лаф, че дори да я вземеш по-евтино, тя пак ще си излезе колкото струва в крайна сметка. Ако сте ме разбрали.

Друго нещо което ми се е набило в главата че НЕударена кола НЯМА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Друго нещо което ми се е набило в главата че НЕударена кола НЯМА!

Мдам, има добре направена и кофти направена, оттам са и някои разлики в цените....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола я зех за 8300 и се оказа в перфектно състояние, ако не беше комби, 4х4, турбо, С-лайн, климатроник и джанти 16", нищо нямаше да и пречи да струва 6500. Не съм ли прав? И пак повтарям, кво се случва ако дадеш 14 бона за същото ауди, къде ти е гаранцията че след един месец няма да почнат да ти се преебават сичките носачи, сегменти, турбина и лафа "че ако е за 6 ще ти стъри на 10" се превръща в "ако е за 14 ше ти стъпи на 18" А? Гаранцията ти е до първата пряка момче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола я зех за 8300 и се оказа в перфектно състояние, ако не беше комби, 4х4, турбо, С-лайн, климатроник и джанти 16", нищо нямаше да и пречи да струва 6500. Не съм ли прав? И пак повтарям, кво се случва ако дадеш 14 бона за същото ауди, къде ти е гаранцията че след един месец няма да почнат да ти се преебават сичките носачи, сегменти, турбина и лафа "че ако е за 6 ще ти стъри на 10" се превръща в "ако е за 14 ше ти стъпи на 18" А? Гаранцията ти е до първата пряка момче.

и кое и е С лайна на твоята?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго нещо което ми се е набило в главата че НЕударена кола НЯМА!

има бре,как да нема

ще ги познаете , ако имат бастун в багажника, щото пенсията като я продавал

си го е забравил

по-съвремено е да намерите изкуственото чене на бабата в жабката :bia:

ДЕЕБИШ

а по въпроса за цената нека ви кажа , че аз съм може би човека , който е изсипал най-много пари за АДР '98. Колата ми излезе 20К лв.От немско я пазарих 8200Е. Боли ма газа...кат ти ареса нещо и имаш кинти-ами плащаш...кат са праиш на голям тарикат...и гониш цена и отстапки...ами ша ЛАПАШ САЛАМА МУМЧЙЕ !!!

1-во правило: НЕ МЪРДАЙ, ЧЕ ВЛИЗА !!!

2-ро правило: КОЛКОТО ПОВЕЧЕ МЪРДАШ, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ВЛИЗА !!!

...и успех с пазарлъка :bia:

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

а по въпроса за цената нека ви кажа , че аз съм може би човека , който е изсипал най-много пари за АДР '98. Колата ми излезе 20К лв.От немско я пазарих 8200Е. Боли ма газа...кат ти ареса нещо и имаш

....

Можем да се конкурираме, моята до момента излезе 16К...., взех я за 11К...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за 6500 си взех в4 и до сега наливам само бензин ,значи яко съм се рецакал :flehan: можех даси взема А4 за тези кинти и да си го ремонтирам още вместо да си карам скъпото в4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си взех а4 за 9 000 и само налвам бензин и газ, и некя крушка от време на време, а можеше да си взема за 6 500 Б4 и да си го ремонтирам и да ме е яд като стигне 10К :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...