Jump to content

audi A6 2001 2.8Q


audiGURU

Recommended Posts

Интересувам се дали ако искам да сменя фаровете за мъгла трябва сваля целия основен фар или може и да не го свалям. Някой знае ли дали има опция на тази кола да се сложи допалнително чип и колко ще струва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се дали ако искам да сменя фаровете за мъгла трябва сваля целия основен фар или може и да не го свалям. Някой знае ли дали има опция на тази кола да се сложи допалнително чип и колко ще струва?

Pri men v USA, na 2.8 ne slagat chip a supercharger. Ne mislia che ima proizvoditeli na tuning software za tozi dvigatel. Eventualno, mojesh da si upgradnesh izpuskatelniat kolektor, auspuha ot catalizatorite nazad i visoko propuskatelen vazdushen filtur. Ruchni ili tiptronic imash??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че има чип за тази кола има...ама не вярвам да качва повече от 15 коня та се обезсмисля напълно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се дали ако искам да сменя фаровете за мъгла трябва сваля целия основен фар или може и да не го свалям. Някой знае ли дали има опция на тази кола да се сложи допалнително чип и колко ще струва?

to i az sam v usa. kolko struva tozi supercharger? za maglata farpvete da znaesh kaka se smeniat/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

scan0021km1.jpg

Така се сваля решетчицата...ама това е за А4,предполагам на 6-цата е по сущия начин.Виж си книжката,щом си от щатите си ти е и на англ и няма да имаш проблеми.Като свалиш решетката се държи на 2 или 3 винта...изваждаш го сменях крушката вътре и сглобяваш по обратния ред...моя го смених за макс 10 мин...излезе 4-5$ а в дилъра ми искаха 40 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

to i az sam v usa. kolko struva tozi supercharger? za maglata farpvete da znaesh kaka se smeniat/

Виж линк-а

http://www.superchargersonline.com/product...ber=PES-2830VSC

Фаровете за мъгла се свалят както на А4 започваш от решетката. Ако изкаш повече инфо стани член на forums.audiworld.com/a6

аз съм там постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

scan0021km1.jpg

Така се сваля решетчицата...ама това е за А4,предполагам на 6-цата е по сущия начин.Виж си книжката,щом си от щатите си ти е и на англ и няма да имаш проблеми.Като свалиш решетката се държи на 2 или 3 винта...изваждаш го сменях крушката вътре и сглобяваш по обратния ред...моя го смених за макс 10 мин...излезе 4-5$ а в дилъра ми искаха 40 :respekt:

Братле,много благодаря. :respekt: имам чуството че този файл е от диска който си порачах наскоро.Тази документациа каде мога да я сваля или купя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми това е страница от Owner`s manuel-а за моятаа А4-ка. Ти нямаш ли ги тия книги с твоята....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...