Jump to content

Заден спирачен апарат


100_2.3E

Recommended Posts

Здравейте, колеги...

Трябва да сменям заден ляв спирачен апарат(на 100-ца 2.3Е 91г.), но понеже нямам излишно време в което да ходя по моргите ще се допитам до вас.Бяха ми казали, че от А4 били същите - някой знае ли дали е вярно или не???Питам за А4 защото тук във форума намерих такъв, но незнам дали ще стане.Какво ще ме посъветвате???

ПОЗДРАВИ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги...

Трябва да сменям заден ляв спирачен апарат(на 100-ца 2.3Е 91г.), но понеже нямам излишно време в което да ходя по моргите ще се допитам до вас.Бяха ми казали, че от А4 били същите - някой знае ли дали е вярно или не???Питам за А4 защото тук във форума намерих такъв, но незнам дали ще стане.Какво ще ме посъветвате???

ПОЗДРАВИ :hilezh:

на отливката на апарата има номер ,доколкото знам,трябва да отговаря, на външен вид иначе всички си приличат! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв е проблема ако тече се римантира и излиза евтино

...проблема е в това, че като използвам ръчната, апарата блокира(т.е. не връща) и започва да грее(т.е. все едно карам на ръчна).Единия го смемихме, но сега и другия(левия) започна да блокирва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам спирачен апарат от предишната стотица(задното окачване им е еднакво => и апаратите), от пловдив съм :hilezh:), ако си навит пиши ЛС, да ти дам повече инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...