Jump to content

ТВ Тунер за Q7


Recommended Posts

Моята няма, а на колегата има. Чудя се дали може простичко да се добави ТВ Тунер който доколкото знам е един и същи на А6, А8 и Q7.

Трябва ли да се бара нещо по системите или Плъг енд Плей? Кой може да се справи с тази задачка?

Предполагам Тунера е някъде отзад в колата така че от блъснати такива вероятността да попадна на работещ тунер е голяма.

Дайте насоки

Здравейте.

Погледни тук : http://www.kufatec.de/shop/product_info.ph...-A8-4E--Q7.html

и изобщо този сайт е много полезен за след заводски ъпгрейд. Аз при тях се ъпгрейднах от MMI Basic Plus do MMI High с DVD Navi... Частите струваха 1890Евро, а пичовете ми взеха 100Евро за монтажа (буквално ми избушиха интериора :hilezh: )

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 2000 лв в АВИТЕЛ за монтаж на TV и DVD и възможността да ги гледаш в движение за BMW-то ми

И на мен така ми казаха за А3 с Navigation plus, за TV,DVD и камера за задно виждане ми казаха към 2500 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Погледни тук : http://www.kufatec.de/shop/product_info.ph...-A8-4E--Q7.html

и изобщо този сайт е много полезен за след заводски ъпгрейд. Аз при тях се ъпгрейднах от MMI Basic Plus do MMI High с DVD Navi... Частите струваха 1890Евро, а пичовете ми взеха 100Евро за монтажа (буквално ми избушиха интериора :hilezh: )

Успех.

Извинявай,но мисля ,че си пропуснал още една 0' след 100 'те евро труд ! Kufatec наистина предлагат евтини решения,тъй като повечето от компонентите им са втора употреба ,но 100 евро е под цената за 1 (един ) час квалифициран труд за такъв монтаж ,поне в Германия. А този ъпгрейд изисква поне 2 дена работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай,но мисля ,че си пропуснал още една 0' след 100 'те евро труд ! Kufatec наистина предлагат евтини решения,тъй като повечето от компонентите им са втора употреба ,но 100 евро е под цената за 1 (един ) час квалифициран труд за такъв монтаж ,поне в Германия. А този ъпгрейд изисква поне 2 дена работа...

А да те питам, тук в София къде е най-добре да се направи това, имаш ли представа? Смисъл Авител или Тояга или нито едното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да те питам, тук в София къде е най-добре да се направи това, имаш ли представа? Смисъл Авител или Тояга или нито едното.

За неоригинални решения ,мисля, че и двете фирми имат добри предложения и опит при монтажа, но за оригинални компоненти и ъпгрейди ,бих ти препоръчал да се консултираш с дилъра на АУДИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За неоригинални решения ,мисля, че и двете фирми имат добри предложения и опит при монтажа, но за оригинални компоненти и ъпгрейди ,бих ти препоръчал да се консултираш с дилъра на АУДИ.

Мерси , ще мисля нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай,но мисля ,че си пропуснал още една 0' след 100 'те евро труд ! Kufatec наистина предлагат евтини решения,тъй като повечето от компонентите им са втора употреба ,но 100 евро е под цената за 1 (един ) час квалифициран труд за такъв монтаж ,поне в Германия. А този ъпгрейд изисква поне 2 дена работа...

1980 евро платих за всичко, а цените са на сайта, така че...!

ето и кореспонденцията ми с тях преди да им закарам колата:

-----Ursprüngliche Nachricht-----

Von: Emil Buzdrev [xxxxxx@xxxx.com]

Gesendet: Montag, 02. Juni 2008 16:50

An: info@kufatec.de

Betreff: Audi A6 4F MMI Basic to MMI High

Hello, i have audi a6 4f 2004 year. My car is equiped with MMI Basic Plus. I want to transfer it to MMI High. Before 6 montsh i make a corespondention with your firm, but after that i was out of Germany.

So, i want to know how much will cost now, including montage from your side. If you want something to know about car, just ask me and when everything is clear, ill bring the car to your factory.

Have a nice day, Emil.

Dear Sir,

The mmi high retrofit kit + dvd sat nav cost incl. fitting 1999.-.

Mfg Enrico Richter

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...