Jump to content

Ето от къде можете да си свалите карта на България и София!!!


Recommended Posts

Ето го моя линк:

http://xtreme-warez.org/category/Windows/A...TERS_18957.html

"Който си има работеща стара навигация, да не прави опити да сменя само софтуера-това ще доведе до невъзможност да чете стария диск (карта)!"

Казах го защот можеш да си смениш само софтуера и след това си прецакваш четенето на навигационния диск, който все пак си работи и Западна европа!!!!

"В интернет има няколко карти които в повечето случаи нетръгват като се направи копие. Обикновенно сменят в началото софтуера и после се изписва "Моля сложете навигационно ДВД"

... Нали софта и картите са си на ДВД-то...защо са ти други карти?

За жалост софта винаги си го чете и го сменя, ако в колата версията е по-стара, но това незначи че ще прочете картите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не-е-е-е ти се шегуваш....58 части архив ...хайде сложи го някъде да мже да се тегли де. И още ако сложиш новата версия нали е 2 двд-та? не можеш ли да си ги менкаш? Не разбирам къде е зашивката с това че не мога да използвам старата версия. Къде е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двата диска можеш да си ги сменяш! В зависимост от това ти излиза на екрана разлини държави от европа. За софтуерната версия проблема е в Ауди, така са го направили, а защо незнам. За качването на диска, мен лично ме е шубе а и не знам как!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivangor говори за дисковете за RNS-E - 2 диска от доста време насам, а kokonai за MMI навигацията - досега винаги на 1 диск. Новите версии за двете навигации (2009) все още не са публикувани официално. Обиконовенно излизат към края на ноември, тогава ще видим какво ще се появи. Интересен ще е ъпдейта за ММИ 3-то поколение с интегриран HDD и без DVD-ROM...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...