Jump to content

Recommended Posts

Някой знае ли каква е разликата между:SP Winter Sport M3 иSP Winter Sport 3DВиждам че първите са много разпространени а вторите са много препоръчителни от тестовете по нета.Става дума за размер 195/65/15Посети сайтЕто сравнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно никой не знае!

Май ще взема М3 защото я дават до широчина на джантата 7цола , а пък моите зимни са толкова. :flehan:

Или да пробвам 205/60/15?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно никой не знае!

Май ще взема М3 защото я дават до широчина на джантата 7цола , а пък моите зимни са толкова. :flehan:

Или да пробвам 205/60/15?

Получи ли ми личното днес следобед, че форума тези дни е бъгав. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи ли ми личното днес следобед, че форума тези дни е бъгав. :blackey:

Нямам лични съобщения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има интересен тест.

Благодаря за полезния линк!

Затвърди ми впечатлението за избраните от мен гуми. Най-доброто за меката ни зима :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има интересен тест.

Това е тест правен в Русия и не може да бъде меродавен при нашите климатични условия. :hilezh:

3D на Дънлоп обединява три вида ламели и така гарантира по всяко време сигурно сцепление на сняг, лед и мокри настилки. ;)

puhy и негов колега вече са с такива и при първи екстремални условия се надявам да сподели Аспарух. :hilezh:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Wintersport 3D, но 16 цола - 205/55. За парите си са ОК. На сухо и мокро са добри(като за зимни гуми). На сняг/лед съм ги карал не повече от 5км, и като че ли също бяха добре. Континентал и мишелин са по-добри, но са и по-скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Континентал и мишелин са по-добри, но са и по-скъпи.
Това не е съвсем така. Дънлопа е от достатъчно висок ценови клас. Въпросът е кои модели имаш предвид. Да, Ако е Мишелин Пилот Алпин за цената си прав, а за другото показват тестовете. Нещо Континентала никак добре не се представя напоследък на тестове. :hilezh: Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, миналата година като пазарувах за гуми това бяха най-високия клас Дънлопки. Сравнявах ги с Конти тс810(с), при които чисто субективното усещане беше че са по-добре. Това на сух асфалт обаче. А за Мишелин Пилот Алпин съм чувал само от хора които са ги ползвали, но предполагам че също ще са по-добре от Дънлопа.

При мене врътката беше, че исках скоростния индекс да е 240км/ч, а тогава и континентала, и мишелина излизаха безбожно скъпи.

Като цена-качество за мене лично Дънлопа е най-добре, затова и ги избрах:hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цена-качество за мене лично Дънлопа е най-добре, затова и ги избрах:hilezh::wall:

Направил си прекрасен и компромисен избор. Аз лично се питам защо Малоя-та , която е почти 100 лв надолу при сходни параметри почти не се търси, но марката си е марка. :wall::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...