Jump to content

Въпросче за допълнителните функции на климатроника??


Rupart

Recommended Posts

имам А3 98г. 1.9 TDI! Моля някои да даде кодовете за А3 на български език и начина по който те се "вкарват"? Мерси, предварително! :rolleyes:

http://service-bg.com/AUDI/Articles/userma...klimatronik.doc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

за някои кодове може да се променят параметрите от + – на вентилатора.някой знае ли какви са фабричните параметри че аз моите май ги смених и не помня какви бяха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не можах да разбера, как да покажа разхода на гориво, кои е кода. Аз имам А4 1.8 бензин 97г.
Не може да видиш разхода от климатроника!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
:( евала пичове на мен ми излиза ама на мен ми излзат до 76 канала хаах иначе сас температурите вс в ок като я подкарам ътре ще видя сас километража и оборотомера И ЩЕ ДРАСНА
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , някой може ли да ми обясни защо като натисна бутона AUTO на климатроника автоматично се появява едно кръгче със малки стрелки кам него нещо като слънце :steinigung: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , някой може ли да ми обясни защо като натисна бутона AUTO на климатроника автоматично се появява едно кръгче със малки стрелки кам него нещо като слънце :steinigung: .

Колега това не е слънце ами е Звездичка.Това е индикацията на ,за това че ти се включва компресора на климатика.До преди това не се е включвала ,защото температурата навън е била -5 С.Звездичката се включва винаги когато натиснеш AUTO и също при бутона за циркулация на въздуха вътре във автомобила-това е бутона с нарисуваната кола на него и обърната стрелка вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега извинявам се за тъпото обяснение :hilezh: , а аз трябва ли да го изключвам тоя компресор защото тук един колега вика , че само през лятото трябвало да се включва много много не можах да го разбера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега извинявам се за тъпото обяснение :hilezh: , а аз трябва ли да го изключвам тоя компресор защото тук един колега вика , че само през лятото трябвало да се включва много много не можах да го разбера

не точно звездичка,а си е баш Снежинка :bia: тоя символ.Ами да,няма смисъл да го пускаш сега зимата компресора,освен с профилактична цел(да го развърташ просто като възел,който дълго време несе ползва),или за да изсушава влагата в купето.А и под определена температура и да искаш няма да тръгне,климатроника преценява,че няма нужда от охлаждане(достатъчно е студено и без това :hilezh: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже защо на моята а3-ка излизат 76 кода и нещо не съвпадат с тези поне на а4-ката до 97год и може ли някои да каже откаде мога да си сваля схема на тези кодове който са 76 на брой предварително ви благодаря колеги :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже защо на моята а3-ка излизат 76 кода и нещо не съвпадат с тези поне на а4-ката до 97год и може ли някои да каже откаде мога да си сваля схема на тези кодове който са 76 на брой предварително ви благодаря колеги ;)

И аз съм така , иам 76 канала а пък иначе иам на документ до 61.... :flipoff: Аз пък съм с А4 1997 ADR 1.8 5v ако може някой да помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
И аз съм така , иам 76 канала а пък иначе иам на документ до 61.... :) Аз пък съм с А4 1997 ADR 1.8 5v ако може някой да помогне

И аз съм със 76... има ли ги някъде описани на друг език освен немски???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не мога да се ориентирам, та затова да попитам...на кой канал са температурните стойности на маслото? и съответно колко са му нормалните стойности...да знам колко да си чакам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да имапълни глупости все пак жена го е превеждала ,но поне е на български

Climatronic_Audi.doc

Редактирано от Kristin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...