Jump to content

Смяна тампони на преден мост/магаре


dak

Recommended Posts

:)

Сега като прегледах пак описанието се сетих, че като сте сложили новите тампони и магарето е още виснало на едната страна, трябва или с някой крик да го повдигнете леко, или да сложите един от тези дългите болтове М10 да поприбере от едната страна, после слагате заводския от другата, завивате го малко, вадите М10-ката и слагате на нейно място и втория фабричен болт. Това е лесно, но да си го напиша :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

123fte.jpg

Като тази обикновената шайба е само за пример, че е трудна работа с тънка.

1234laz.jpg

Като цилиндъра е правен за задните тампони, ако искаш да е и за предните трябва още по-широк да се направи, но ме притесняваше, че няма много място отзад. Носиш тампона при някой стругар и спрямо него са мерките. Според мен предните не е нужно да се вадят с цилиндър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега ! И мен ме чака това нещо ... :hilezh: Информацията която си ни дал е супер.

Лека и безаварийна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

123fte.jpg

Като тази обикновената шайба е само за пример, че е трудна работа с тънка.

Ако не разполагате с толкова дебела шайба ,перфектна работа върши лагерчето

от примерно стар опорен тампон (на макверсона).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Браво колега. Материала е супер. ;):):) Чакам с нетърпение да дойдат празниците че да влизам и аз в бокса че вече седма година карам моята баракуда и трака , тропа та се не трае. Преди две години ходих при майстор и дадох 400 лв за ремонт на предницата, но потропването от време на време пак си остана. Така и не можах да я стегна като хората. Ама сега ще взема всички тампони и запрятам ръкави. :) И повече никакви майстори.... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега. Материала е супер. :rolleyes::top::flehan: Чакам с нетърпение да дойдат празниците че да влизам и аз в бокса че вече седма година карам моята баракуда и трака , тропа та се не трае. Преди две години ходих при майстор и дадох 400 лв за ремонт на предницата, но потропването от време на време пак си остана. Така и не можах да я стегна като хората. Ама сега ще взема всички тампони и запрятам ръкави. :gut: И повече никакви майстори.... :P

А дали има разлика между Б3 и Б4?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...