Jump to content

Audi - първа кола?


Recommended Posts

Струва ли си първата ми кола а е Audi? Предлагат ми е Audi 80 автоматик(държа на това) дизел. Много млад шофьор съм и нямам никакъв опит с поддръжка на кола. С нея ще возя основно жена и бебе из София и по автомагистралата до вилата.

Трудно/скъпо ли се поддържа едно такова Audi?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ли си първата ми кола а е Audi? Предлагат ми е Audi 80 автоматик(държа на това) дизел. Много млад шофьор съм и нямам никакъв опит с поддръжка на кола. С нея ще возя основно жена и бебе из София и по автомагистралата до вилата.

Трудно/скъпо ли се поддържа едно такова Audi?

Нищо скъпо няма в поддръжката на едно Ауди 80. Само сменяй на време маслото на автоматика и мотора и няма да имаш грижи. Комбинацията от дизел и автоматик от опит ти казвам е много добра и то особено за града. Комбинацията също така е значително щадяща за мотора и в случай, че не ти е на над милион километра колата, считай, че скоро няма да я мислиш. Единственото при 80-тката е маалко слабата предница, НО за това пък частите и са смешно евтини. Според мен ако е запазена колицата, не му мисли, а я отнасяй! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ли си първата ми кола а е Audi? Предлагат ми е Audi 80 автоматик(държа на това) дизел. Много млад шофьор съм и нямам никакъв опит с поддръжка на кола. С нея ще возя основно жена и бебе из София и по автомагистралата до вилата.

Трудно/скъпо ли се поддържа едно такова Audi?

Не е чак толкова скъпо зависи от модела :respekt: Веднъж като смукнеш нафта трудно ще се откажеш! Като наркотик е :flipoff: УСПЕХ ! Стига да е запазена колата! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото при 80-тката е маалко слабата предница

Е по това не съм много съгласен.

Иначе за дизел и автоматик,доста търсене ще падне.Добре че имаш вече подобна оферта.Кой мотор е кола 1.9 тди 1Z ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай да няма никакво притрисане при смяна на предавките, че иначе лошо. Покараи я колкото можеш по дълго. Не забравяй довода че колата е все пак 14 годишна и не може да струва толкова пари. Иначе дизел автомат със климатроник не звучи никак лошо. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...