Jump to content

А4 технически преглед на място


Recommended Posts

Здравейте,

нов съм тук и ако някой от вас ми помогне с малко информация ще съм му благодарен.

Търся специалист, който да извърши подробен(колкото е възможно) технически преглед на

място (дали това въобще може да стане без наличието на специално оборудван сервиз - става дума за AUDI A4 1.8,1.8T или 1.8T Quattro 95г-98г)

и да даде приблизителна оценка на състоянието и сумите за ремонт и части. Ако има такава фирма или сервиз, които да извършват подобни

услуги. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , фирма или сервиз няма, или поне аз не съм чувал.

Като гледам пишеш за две коли - това означава ли, че още не си се спрял на конкретен автомобил?

Пък и не си написъл за кой град става дума.

Един съвет от мен - ако някй търговец почне да те убеждава как няма начин да закараш колата на сервиз - бегай . Как по дяволите е отишла там тогава .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София.

Не съм се спрял на конкретен модел, огледах няколко. Търговците казват, че за новия внос без номера трябва да се вика репатрак за да се закара до

сервиза и върне обратно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти хареса автомобила рискувай 40 лв. + 60 лв. за прегледа защото може да влезеш със много . УспехАко ти хареса автомобила рискувай 40 лв. + 60 лв. за прегледа защото може да влезеш със много . Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти хареса автомобила рискувай 40 лв. + 60 лв. за прегледа защото може да влезеш със много . УспехАко ти хареса автомобила рискувай 40 лв. + 60 лв. за прегледа защото може да влезеш със много . Успех

Пари за семки са това на фона на възможните загуби, знам и затова питам.

А в кой сервиз става веднага прегледа, имам предвид без предварително записване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е сервиза да предлага компютърна диагностика, тия коли имат МНООООГО електроника, на вид може всичко да е ок, но не си ли покаже компютъра грешките.... Аз така не внимавах в час и се вътрих за сума неща, пък щях да отшумя и с някакъв турбо клапан за една бройка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...