Jump to content

PS2 записване на игра


Recommended Posts

стигнахме и до чипване на ПС2 и въпроса е как се записва игра, свалена от торент...това пише под почти всяка игра:

Install notes:

1. Unrar the archives.

2. Burn imige.

3. Play the game.

...похабих вече няколко диска, четох по форуми..но не става нищо.

F1 за лаик на тема игри :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами зависи какво си дръпнал...ако са рар файлове ги разархивираш , трябва да ти се появи един файл с разширение ISO. После с НЕРО ->Image,project,copy->disc image or saved project->показваш къде е ISO файла. За скорост на записа ползвай до х4 ,не по-висока. Някои ДВД се четат по-добре от други но там е и до партида така че, носителите ги подбираш по метода проба грешка :flehan:

ПС така е ако "стигнахме и до чипване на ПС2" означава че конзолата ти е чипосана :hilezh: Ако не е - или слагаш чип или играеш от хард ....но това пък е в сила ако конзолата ти е от старите ,не от тънките конзоли :hilezh:

Редактирано от BeOnEdge
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е без чип плеистеишъна колкото и дискове да записваш няма да стане.аз поне 10 диска съсипах докато не ми казаха.а ако е с чип правиш горенаписаното от колегата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече е с чип...затова питах. колегата го е описал напълно разбрано и ще се пробвам утре пак :hilezh:

...в момента нямам ДВД-дискове, но утре ще купя. Явно ще стане както е описал колегата :hilezh:

Р.С. конзолата е от тънките...скоро я взех на хлапето и я чипосахме днес.

Редактирано от Gaudi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти излезе конзолата и чипосването бтв? Че аз съм в голяма дилема напоследък - Nintendo Wii или PS2 (да си имам проблемите :hilezh: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами зависи какво си дръпнал...ако са рар файлове ги разархивираш , трябва да ти се появи един файл с разширение ISO. После с НЕРО ->Image,project,copy->disc image or saved project->показваш къде е ISO файла. За скорост на записа ползвай до х4 ,не по-висока. Някои ДВД се четат по-добре от други но там е и до партида така че, носителите ги подбираш по метода проба грешка :hilezh:

ПС така е ако "стигнахме и до чипване на ПС2" означава че конзолата ти е чипосана :hilezh: Ако не е - или слагаш чип или играеш от хард ....но това пък е в сила ако конзолата ти е от старите ,не от тънките конзоли :D

Колега, можеш ли да разясниш как може да се играе от Хард на чипната конзола? Къде трябва да се сложат изо файловете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти излезе конзолата и чипосването бтв? Че аз съм в голяма дилема напоследък - Nintendo Wii или PS2 (да си имам проблемите :bia: )

чипосването - точно 100лв, а конзолата в Техномаркет я взех на малкия за 298лв юли м.

...за ПС2 е бъкано от игри в торентите, ако съпоставиш, че 1 нова игра е 100лв... :rolleyes:

Редактирано от Gaudi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

такааа ,ако може само да добавя ,че няма никакъв чип !!!!!!.......това е илюзия.....правят се само едни пътечки за прескачане на кодирането ;) ....това не значи ,че може всеки да си го направи , ......но почти всеки :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, можеш ли да разясниш как може да се играе от Хард на чипната конзола? Къде трябва да се сложат изо файловете?

К'в хард на PS2-ка? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'в хард на PS2-ка? :respekt:

Има възможност да си купиш ОФИЦИАЛЕН пакет за PS2 с 40гб хард за да си експериментираш с линукс. Но при моята ПС2-ка доколкото знам няма проблем да се включи USB диск, но не съм експериментирал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото знам може да се закачи USB диск, но така направо с него не може да се прави нищо. някои продукти от типа на gameshark, pro action replay и подобни съм чувал че поддържат backup на savegames от memory картите към USB хард диск и обратно. не съм чувал от USB диск да могат да се играят игри, макар че не съм ровил много по въпроса.

П.П. всъщност изглежда има и такъв вариант, google намира някакви резултати по въпроса.

Редактирано от lanzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...