Jump to content

Recommended Posts

Добре де не схванахте ли, че "острите" реплики" са менкани на лични. И после една от двете засеганти страни, като някаква разревана госпожица подсмърчайки е снапнала личното, за да бъде порицан грубиянина, който не търпи някакви палячовци самозабравили се да наричат жена му курва. Тва май ви бега.

Адрес на коментара
  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

Защото това е капката извън чашата.

А замисляш ли се за вашите/неговите капки извън чашата колко са?

Не е личен. Проблема е неуважителното отношение и вулгарния му изказ, не само в темата за картите.

Ти няква секретарка на Хитман ли ше дойдеш?Неуважително отношение било така ли?Ами..... Жена ти е курва кво отношение е ве?Се радва админО,че още главата му е на раменете кат го знам оня колко е луТ

Адрес на коментара
Аве да попитам де са ми пак постовете? СПАМ НЕ СА! Тогава що за забърсани? Ей курвенца мишкалви на некой ше му се изсерем на лицето ма а да видиме кой ше е късметлията, ви ебем у модчетата и админчетата посрани.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=2938...st&p=371954

e towa im bega, i prepirnite i obidite v temata za kartite

Адрес на коментара
Не е личен. Проблема е неуважителното отношение и вулгарния му изказ, не само в темата за картите.

Ми той живота е такъв - вулгарен!

Явно във Вашата среда такъв език не се употребява - поздравявам Ви за стерилната среда,в която живеете!

Адрес на коментара
http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=2938...st&p=371954

e towa im bega, i prepirnite i obidite v temata za kartite

Влезни си с ника и тогава може да ти се обърне внимание, а по темата за картите, май отпаднаха едни неща от, които доста хора бяха недоволни. Та явно не е било толкова безсмислено.

П.П Какво ви притеснява колега, че влизате като гост? Или сте колежка съдейки по "мъжкото ви държание? ;)

Адрес на коментара
Ми, не! Не е!

Жесток и несправедлив - да, но вулгарен ... можем само ние да си го направим (щом ни харесва така).

Титке... не живееме в приказка та да е цветен и шарен живота и сичко да е у ред ;)

Адрес на коментара
Влезни си с ника и тогава може да ти се обърне внимание, а по темата за картите, май отпаднаха едни неща от, които доста хора бяха недоволни. Та явно не е било толкова безсмислено.

П.П Какво ви притеснява колега, че влизате като гост? Или сте колежка съдейки по "мъжкото ви държание? ;)

Бях аз .. не обърнах внимание, че не съм логнат.

Темата за Куро е изчерпана. Акаунта му ще си остане така както е.

Неможеш да си позволяваш множество пъти да обиждаш и обясняваш на модератори, админи, потребители какви са (нещо вулгарно). Достатъчно го търпях.

жив и здрав да е .. ще се регне през прокси .. като се изпусне пак отлита и така .. само, че без предупреждения .. тоест точно на него отговарям в момента .. г-н Баракудас ..

Рулз, казвам ти и на теб .. един път нахраниш ли модератор/администратор/потребител и някой ми се оплаче летиш .. па ти си регвай юзери през прокси колко щеш.

Адрес на коментара
Бях аз .. не обърнах внимание, че не съм логнат.

Темата за Куро е изчерпана. Акаунта му ще си остане така както е.

Неможеш да си позволяваш множество пъти да обиждаш и обясняваш на модератори, админи, потребители какви са (нещо вулгарно). Достатъчно го търпях.

Баце не че нещо на въпреки ти говора ( ако го приемеш така.... прости невежеството ми).... ма... мен па ме дразнат тия банове де тресеш за щяло и нещяло ;).Ко става с форума?Ше го оправиш ли?Ако немоеш кажи има човек де ше го оправи....

П.С да махаш бана на КРО..... при... (баси па щях да кажа оная усквернена думичка)

Адрес на коментара
Баце не че нещо на въпреки ти говора ( ако го приемеш така.... прости невежеството ми).... ма... мен па ме дразнат тия банове де тресеш за щяло и нещяло ;).Ко става с форума?Ше го оправиш ли?Ако немоеш кажи има човек де ше го оправи....

П.С да махаш бана на КРО..... при... (баси па щях да кажа оная усквернена думичка)

Точно па ти грам не се обаждай за банове .. за 4-5 години баннати от този форум са

1. Дидката_с

2. Куро

3. Ти

толкова съм бил толерантен с вас, че вие просто свикнахте да серете каде и срещу всеки, който не ви е удобен .. е няма да е така повече

По форума се работи, но не е толкова бързо и лесно както изглежда.

П.С. Колкото и подписи да си сложите за Кайпо, положението няма да се промени .. може в далечно бъдеще.

Адрес на коментара
Точно па ти грам не се обаждай за банове .. за 4-5 години баннати от този форум са

1. Дидката_с

2. Куро

3. Ти

толкова съм бил толерантен с вас, че вие просто свикнахте да серете каде и срещу всеки, който не ви е удобен .. е няма да е така повече

По форума се работи, но не е толкова бързо и лесно както изглежда.

П.С. Колкото и подписи да си сложите за Кайпо, положението няма да се промени .. може в далечно бъдеще.

Ок ве при.... (извинявай... баце... навици).Кажи сега за форума...ша моеш ли го опраиш или да викаш моя човек?

П.С са се сетих...послъгваш... и Radi_B4 и Brum Brum... кой знае още колко има де не ги знаеме

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Ок ве при.... (извинявай... баце... навици).Кажи сега за форума...ша моеш ли го опраиш или да викаш моя човек?

Правя ти крилата .. г-н ирония .. затова съм зает --> прочети, да не кажеш, че незнаеш защо ако продължиш в същия дух. http://audibg.com/forum/index.php?act=boardrules

Адрес на коментара
П.С. Колкото и подписи да си сложите за Кайпо, положението няма да се промени .. може в далечно бъдеще.

Само така, пакажи им на тия леваци, какъв си строг и истински админ. Форума може и да е в разпад, но важното е да има банове. Всички недоволни вън!!! И аз да бях и аз нямаше да ги търпя. Я на всички многознайковци бан доживот и тва е, кво се правиш на либерален.

Адрес на коментара
Ок ве при.... (извинявай... баце... навици).Кажи сега за форума...ша моеш ли го опраиш или да викаш моя човек?

П.С са се сетих...послъгваш... и Radi_B4 и Brum Brum... кой знае още колко има де не ги знаеме

мхм за период .. 1 и 2 са перманентни .. 3 не се знае още ;)

Адрес на коментара
Правя ти крилата .. г-н ирония .. затова съм зает --> прочети, да не кажеш, че незнаеш защо ако продължиш в същия дух. http://audibg.com/forum/index.php?act=boardrules

Кво напраих са ве.... водя си най спокойно дискусия с тебе.Кво ми показваш правилата на форума...задавам въпроси на който очаквам да отговориш като човек.. ти па се репчиш и ми даваш да чета правилата... а за крилата... не ми ги прави... РЕДБУЛ дава крила не ти

Адрес на коментара
Само така, пакажи им на тия леваци, какъв си строг и истински админ. Форума може и да е в разпад, но важното е да има банове. Всички недоволни вън!!! И аз да бях и аз нямаше да ги търпя. Я на всички многознайковци бан доживот и тва е, кво се правиш на либерален.
говори си KYPO .. не ми пречиш
Кво напраих са ве.... водя си най спокойно дискусия с тебе.Кво ми показваш правилата на форума...задавам въпроси на който очаквам да отговориш като човек.. ти па се репчиш и ми даваш да чета правилата... а за крилата... не ми ги прави... РЕДБУЛ дава крила не ти
Прочети ги за всеки случай ;)

ае неа ме

/closing

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...