Jump to content

Лампа за маслото на В4


RaDi_b4

Recommended Posts

Колеги, кажете имал ли е някой подобен проблем и преборил ли го е ? Лампата за маслото ми се включва произволно-последният път, когато запалих фаровете, не е придружено със звуков сигнал... :flehan: Откачих и двата датчика - продължава да свети... :) Като преседи около час неработещ двигател и престава да свети от самосебе си...? :bia: Що за тъпня е пък това? Смених блока с лампите за маслото и зумера с друг --- тоя пък съвсем не работи, ама това си го знаех... поне не ме дразни лампата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всичи, които се изтрепаха да ми помагат.... :flipoff: просто ми отне два часа четене...

та ако някой има проблем като моя и го интересува наглед безумното обяснение на проблема, което ме накара да се смея със сълзи ... да ми пише на л.с.

темата явно е изчерпана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали датчика за температурата на маслото не се е окъсил нещо. Предполагам, проверката става със замяна на стрария. Не съм сигурен, но друго не се сещам.

P.s.: Предполагам, че контролираш количеството масло в двигателя? Ако нивото е добре, сигурно е датчика.

PPS: Всъщност сега,на втори прочит, разбирам че си правил експеримент с датчиците. А скоро да си свалял таблото за нещо?

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PPS: Всъщност сега,на втори прочит, разбирам че си правил експеримент с датчиците. А скоро да си свалял таблото за нещо?

Виж на трети прочит, че проблема е решен :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кажи де!

Да не си мушнал лампичката за габарити дето свети зеленко в гнездото за лампата на маслото.

При мен тази лампичка за габарититие виси отзад свободно на едно кабелче и първия път като свалих таблото да сменям крушки и след това го сглобих и дадох на контакт и ми светна лампата за AIRBAG какъвто аз нямам! :)

Гледах, дзверих се, четох упътвания :) ... свалих пак таблото и кога гледам тази лампичка вместо в гнездото за габаритете се умъкнала в гнездото на аърбега и при включени габарити свети :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кажи де!

прекъсната писта на платката на блока за лампите и зумера.... открих я едва след като прибягнах до услугите на лупа с 12 кратно увеличение.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...