Jump to content

Луфт във волана?


viper-666

Recommended Posts

Колеги сега се връщам от пазарджик и усетих много кофти луфт във волана от порядъка на 1 - 2 градуса. Доста е гадно със висока скорост не можеш да корегираш бързо и постоянно обирам луфтовете. 100% не е окачването защото луфта е много лек, в смисъл с малко усилие се обира. Нявява ме ми сълта за луфт при рейката (трябва да е с рейка като всяка друга кола) и ако сте имали подобен проблем или сте запознати ще се радвам да ми помогнете защото така си е опасно карането.

П.С. странното е че преди го нямаше тоя луфт!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нивото на маслото как е? Ама то па щеше да почне да свири ако падне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОВЕРИ ДАЛИ СА ТИ СТЕГНАТИ ЩАНГИТЕ НА РЕИКАТА. НА МЕН МИ СЕ БИАХА РАЗВИЛИ БОЛТОВЕТЕ А МОЖЕ ДА СА РАЗБИТИ ВТУЛКИТЕ

Благодаря колега, ще проверя! Имам известни проблеми с окачването въпреки че е сменяно миналата година, но проблема с волана не е свързан с него.

Явно сега на пролет пак ще ми трябва торба с пари. Писна ми от Ц5 като черна дупка е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, ще проверя! Имам известни проблеми с окачването въпреки че е сменяно миналата година, но проблема с волана не е свързан с него.

Явно сега на пролет пак ще ми трябва торба с пари. Писна ми от Ц5 като черна дупка е

Кефа цена няма :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега оказва се ,че старото май е по-здраво от новото а и по евтино разбира се/имам предвид С4/,май и на возия сме по-добри-така чувам поне,абе за С5 си треа торба с пари :hilezh: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега оказва се ,че старото май е по-здраво от новото а и по евтино разбира се/имам предвид С4/,май и на возия сме по-добри-така чувам поне,абе за С5 си треа торба с пари :hilezh: !

За цената си прав, за возията си много далеч от истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...