Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здрасти колега , да имаш случайно втора употреба за а4 2.5 тди 99г капаци на клапаните .

Проблема ми е следния ,от гумичките около дюзите в капаците на клапаните тече яко масло ,за да се подменят е необходимо да се купят целите капаци .

Мерси предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Преди време купувах от твоята автоморга 2 дюзи за механичния инжекцион. Мисля да купя още 2бр. ако имаш. Също така ми трябва гофрирания маркуч м/у главата на инжекциона и дроселовите клапи. Ако ги имаш пусни едно ЛС с цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имате лс :hilezh:

Здрасти колега , да имаш случайно втора употреба за а4 2.5 тди 99г капаци на клапаните .

Проблема ми е следния ,от гумичките около дюзите в капаците на клапаните тече яко масло ,за да се подменят е необходимо да се купят целите капаци .

Мерси предварително !

нямам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

читаво оригинално предно стъкло за В4?

имам 30 тина такива коли, ако искаш ела да видиш ще ти хареса ли нещо :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да имаш бензинова помпа - РАБОТЕЩА , за АУДИ 100 86' набор 2.2l моноинжекцион ?

досега не съм виждал такова ауди, би ли ми пратил кода на мотора, имам едно ауди 100 ц4 моно инжекция 1992 г, ако дойдеш с твойта помпа ще потърсим може и да излезе нещо, сигурен ли си че колата е 1986 г а не по нова, а мотора колко цилиндъра е :hilezh:

Здравей колега,

брава аз багажника на б4 авант да ти се намира здрава?

дръжката с която се отваря капака ли те интересува или механизма за заключване към купето, принципно ги имам и двете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме 2 железни 15 джaнти 4 x 100 може и летни а и несум сигорен дали са така 4 на 100 виж ауди то и кажи от какво мойе да ми станат мерси предварително и дали има6 де .....

post-39737-1256833018.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме 2 железни 15 джaнти 4 x 100 може и летни а и несум сигорен дали са така 4 на 100 виж ауди то и кажи от какво мойе да ми станат мерси предварително и дали има6 де .....

имам на една такава б2 лети 15 ки пирели с поотлепен лак цената за комплекта от 4 бр е 150лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам части за горепосочените модели, имам на разположение, двигатели, скоростни кутии ,ходова част, салони, стъкла, врати, калници ,капаци, стопове,фарове, както и много други части,

обявата е валидна за района на София, просто нямам възможност да ползвам куриерски услуги, да ме извинят колегите от провинцията,

частите са в Нови Искър телефона ми е 0898 658294 Емо на разположение съм най вече вечер след 18,30 и събота и неделя/ангажиран съм през останалото време и с друга работа/

п.п. изкупувам и катастрофирали, запуснати аудита :hilezh: ,цени по договаряне

колега търся притескателен диск за съединителя за ауди 100 93 година 2.5 тди.ако имаш пиши и за цената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...