Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

В момента съм дал няколко на Ради за профилактика , като станат ще пиша, че налични няма други, иначе вървят около 150 лв :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще погледна за втора употреба , ако има такива добри са по 80 лв, със сигурност имам нови на ДЕПО и опушени и кристални, цената за такъв стоп е някъде около 100 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Търся хидравлична помпа за А4 97г. 1,9TDi AFN-motor 110k.c.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпата за централното заключване ли ти трябва всъщност или нещо друго?

Помпата , но да е такава ,към която може да се обучи ключ. Ако не бъркам ,към нея се обучава. Мисля че номера на помпата трябва да завършва на М.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Търся хидравлична помпа за А4 97г. 1,9TDi AFN-motor 110k.c.

Благодаря предварително.

има два модела помпи доколкото знам, не мога да кажа имам ли твоя модел без да съм видял помпата, ако я има ,цената за нея е 100 лв

Помпата , но да е такава ,към която може да се обучи ключ. Ако не бъркам ,към нея се обучава. Мисля че номера на помпата трябва да завършва на М.

нямам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Интересува ме имаш ли жило за преден капак на А6 авант 1998 год и ако да каква е цената.

трябва да проверя имам ли здраво, ако се намери, цената ще е 20 лв

kolega, kolko vurvi predna bronya za A3 (cherna imate li?) sushto taka, skorostna kytia za A3 1.8 benzin 96 kolko shte izleze ?

amortisiori i predni diskove?

merci

в момента имам само една кутия за ауди а3 1997 г, мотора и е 1,6 101 коня, цената и е 500 лв, но доколкото знам не става за 1,8, другите неща ги нямам <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента мога да предложа нов халоген за 80 лв и нов мигач за 35 лв,не са оригинални, ако успея да намеря втора употреба мигач ще стува 25 лв а халоген 40-50 лв в зависимост от състоянието им, в момента не съм на работа ако искаш провери като се обадиш на колегата ми утре след 10 , телефонния му номер е 0899853999 Иво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нови коли за части

ауди б4 абк 1995 г , авант, нови зимни гуми, работещ климатроник, новите кори

ауди 80 1,8 катбуратор, клима, ел пакет 1988 г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТ 09.08. 2010г. ДО 19.08.2010г. ВКЛЮЧИТЕЛНО, МОРГАТА НЯМА ДА РАБОТИ ПОРАДИ ИЗЛИЗАНЕ В ГОДИШЕН ОТПУСК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

400 лв като в тази цена , се включва, компресор с маркучи, радиатор, изпарител, шайба за коляновия вал, изпарителя вътре в купето и инсталацията с релетата :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Емо, търся горната лайстна на преден десен калник на 100/С4 (тази под малкия мигач отстрани с емблемата) - имаш ли я ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,търся пластмасова решетка от предна броня(от страната на пасажера) за А4 1995г.

ще се намери, нова е 20 лв , втора употреба в добро състояние е 15 лв, имам и двата варианта :unsure:

Здравей Емо, търся горната лайстна на преден десен калник на 100/С4 (тази под малкия мигач отстрани с емблемата) - имаш ли я ?

имам, здрава таква лаисна е 10 лв :steinigung:

Здравей, търся дебитомер за ауди а4 1995г. 125 к.с. ADR, седан ?

имам , цената е 100 лв <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...