Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здравей колега, трябват ми двата плафона в купето, гумената лайсна за шофьорската врата и странично огледало дясно с опция за прибиране, колата ми е А6 2,0 16V 95г. КОМБИ. Ако ги имаш пиши цени. Благодаря предварително.

Здравей, плафоните ги имам продавам ги по 15 лв, лаисна нямам здрава, странично огледало имам с прибиране но стъклото на огледалото е тръгнало да потъмнява по ръбовете, на това му състояние струва 50 лв

Здравей,имаш ли части по предницата на А3 2008г(броня фарове и други)?

нямам такава кола за части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здражеи колега! Интересува ме дали имаш километраж за Ауди 80,1.8 карбуратор 1990г. и каква му е цената ??? Километража ми е с часовник. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jovito написа на 31 август 2011 - 14:01 :

Здравей колега.

Търся си джанти за моето ауди А4 Б6 2003 година.

Параметри: 7Jx16, 5x112, ET 42, с централен отвор 57.1мм

Джантите могат да бъдат лети или железни (за предпочитане лети)

Също така ако ти се намират едни летни гуми като за тези джанти за да се направи един хубав комплект.

Поздрави

"В момента имам няколко комплекта 16'' джанти цените им варират от 300 без гуми до 500 лв с гуми, ако искаш ела на място за оглед да видиш дали ще ти хареса нещо."

Благодаря коега за отговора, В събота сутринта ше мина да видя какво джанти 16 имаш. Дано да си харесам нещо.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,да ти се намира компресор за климатик за В4 2.0Е с трябва да е с шайба за трапецовиден ремък.Спирачна помпа и ABS на BOSCH с номер (0265201049) или (4А0614111А) не е лошо да качиш снимки и да кажеш какви пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,да ти се намира компресор за климатик за В4 2.0Е с трябва да е с шайба за трапецовиден ремък.Спирачна помпа и ABS на BOSCH с номер (0265201049) или (4А0614111А) не е лошо да качиш снимки и да кажеш какви пари.

Имам и двете, цената е 100 лв и за АБС -а и за компресора, в момента снимки не мога да кача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купувам тръбата след колектора заедно със скобата за 1.9 тди 110 к.с. по възможност да има и снимка. тел:0896505103- Мариян

нямам.

Колега здравей!? Дали имаш дюзи за ауди 80 JN мотор мех.инжекция е и да са карани на бензин само???И цена!!!

Имам, за единична бройка са по 30 лв, бр, комплект 4 бр са по 25 лв бр, мога да намеря нови на 65 лв бр./ принципно новите струват 130 лв бр.:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам.

Имам, за единична бройка са по 30 лв, бр, комплект 4 бр са по 25 лв бр, мога да намеря нови на 65 лв бр./ принципно новите струват 130 лв бр.:zustimm:

заден мигач за б4 десен имаш ли и даи цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заден мигач за б4 десен имаш ли и даи цена?

Седан или авант е колата , стоп /мигач за седан/ нов имам за 40 лв неоригинален, втора употреба оригинален е също 40 лв, за авант имам нови само оригинални цената 122 лв, втрора употреба нямам в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся лява и дясна кора за багазник на алди А4 комби 2002 година, това са държачите за щората и е светлия салон.... iasens@abv.bg

Редактирано от Iasen Savov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся лява и дясна кора за багазник на алди А4 комби 2002 година, това са държачите за щората и е светлия салон.... iasens@abv.bg

нямам

Колега трябва ми ел. блок за абс за ауди а6 ц5 2.5тди 1999г.

Без да ми дадете номера на АБС, няма как да кажа дали имам същия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,за ел.блока за абс на ауди а6 2.5 тди 1999г. на табелката има три номера давам ги и трите защото не знам кой точно ви трябва.

BOSCH /11154/,/964652/,/0 273 004 358/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Трябва ми тетката за масления датчик, от мотор AAZ на Б4 TD. От две части е едното е ухо, а другото е пробит болт който минава през ухото. Може и само ухото аз болт при стругар ще направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся задни амортисьори - пълнителите, с маншоните и тампоните им, изправни задни спирачни апарати и задни спирачни дискове за Ауди 80 куатро 1.8 JN мотор, набор 89. В един магазин по каталог ми показаха амортисьори уж като за мен, но всъщност се оказаха съвсем различни, с едни тънички стебла, които сигурно ще се изкривят на първата дупка. Сега вече колата е разглобена и мога да ти пратя и снимки при необходимост. Можеш ли да ми дадеш цена за тези чаркалаци? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите тарся потккачваща помпа за Ауди А8 2.5 тди куатро 180коня 1999г

нямам

Търся задни амортисьори - пълнителите, с маншоните и тампоните им, изправни задни спирачни апарати и задни спирачни дискове за Ауди 80 куатро 1.8 JN мотор, набор 89. В един магазин по каталог ми показаха амортисьори уж като за мен, но всъщност се оказаха съвсем различни, с едни тънички стебла, които сигурно ще се изкривят на първата дупка. Сега вече колата е разглобена и мога да ти пратя и снимки при необходимост. Можеш ли да ми дадеш цена за тези чаркалаци? Благодаря предварително.

В момента нямам здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

имаш ли и на каква цена- скоби(щипки) лява и дясна за предната броня(намират се на калниците)

,моторче за празен ход,предна решетка,всичко е за A6 avant 1995 мотор ACE 2.0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...