Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Колега, помпа за централно с комфорт да ти се намира? Става въпрос за а4 б5 1.9 тди афн след фейса.

какво представлява помпата, ако е с три букси и 2 извода за вакум трябва да имам, цената е 100 лв,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фар в добро състояние със здрави захвати струва 200 лв, ако има забележки цената се коментира според състоянието на фара, халогени имам в момента само нови на ДЕПО едно към едно с оригинала струват 80 лв бр, ако се вземат комплект 10 лв бр, отстъпка в цената за бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дебитомер за 80 б4 1.9 тди 93 г. да ти се намира и кора под мотора,ляв подкални и железни джанти 14* ако ти се намират ако може и цена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, интересува ме цена на скоростна кутия за а4 б5 1.9 тди куатро, 5 или 6 скорости? Ако има налични.

Скоростна кутия куатро в момента имам само от а6 ц5 2001 г, 6 степенна, мотора е 2,5 тди 150 кс.

Колега дебитомер за 80 б4 1.9 тди 93 г. да ти се намира и кора под мотора,ляв подкални и железни джанти 14* ако ти се намират ако може и цена...

Дебитомер имам 1бр бошов 150 лв, кора под мотора имам 60 лв, железни джанти 4х108 имам за ауди, цените са около 20 лв бр, без гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся маркуча/метална плетка за високо налягане/който отива към инжектора-тънък и дебел,хербовани заедно...Колата е Ауди-80 Б4 2.0Е 115 к.с.-механична инжекция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся маркуча/метална плетка за високо налягане/който отива към инжектора-тънък и дебел,хербовани заедно...Колата е Ауди-80 Б4 2.0Е 115 к.с.-механична инжекция

имам един брой маркуч на който оригиналния маркуч /основния/ е сменян, цената е 30 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся табло с оборотомер за Ауди 100 '89г бензин и лайсната която е между фаровете и бронята. Ако имаш дай цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся табло с оборотомер за Ауди 100 '89г бензин и лайсната която е между фаровете и бронята. Ако имаш дай цена.

Предполагам че 100 тицата е междинната, не съм взимал такава за части.:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжка за шофьорска врата на Ауди А4 феислифт ... 1999-2001год ?

Ауди-то е тъмно синьо, казвам защото е оцветена в цвета на купето. Някой е решил, че му трябва и я е изтръгнал.

Предполама часта е трудна за намиране, така че задавам въпроса си малко плахо, но с оптимизъм :rolleyes:

Редактирано от masimo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжка за шофьорска врата на Ауди А4 феислифт ... 1999-2001год ?

Ауди-то е тъмно синьо, казвам защото е оцветена в цвета на купето. Някой е решил, че му трябва и я е изтръгнал.

Предполама часта е трудна за намиране, така че задавам въпроса си малко плахо, но с оптимизъм :steinigung:

Имам от англичанка, на дръжката няма патрон за отключване, мога да я поръчам и нова която е с отвор за патрончето за ключа, но се продава без него, цената е 92 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, трябва ми преден ляв мигач(от страната на шофьора) за Ц4-95г

В момента мога да предложа само нов на Депо, цената е 20 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти. Интересувам се цените на висящ лагер за а4 афн 1.9 тди куатро 99г., а също така и две карета за кардана(предно и задно). Частите да бъдат чисто нови с високо качество. На ЛС най-добре. Благодаря предварително.

Редактирано от mcorg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти. Интересувам се цените на висящ лагер за а4 афн 1.9 тди куатро 99г., а също така и две карета за кардана(предно и задно). Частите да бъдат чисто нови с високо качество. На ЛС най-добре. Благодаря предварително.

Колега , специално висящия лагер при ауди не се продава като отделна част, продава се само комплект с кардана, а цената е доста висока, но има висящи лагреи от други коли които с много малка преработка на стойката стават вместо оригиналния лагер. Ще проверя цените и ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,имаш ли за ауди а4 95 година 1.8 клапите за климатроника?Трябват ми трите клапи и радиаторчето,какви пари са нови или втора ръка?Мери предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...