Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

търся лява решетка и халоген в бронята за А6 4ф 3.0 tdi 2005, нормалната да не е с-кова.

Ако е удобно цена

втора употреба нямам, нога да доставя нови оригинални цената е около22 лв за решетка, но има 3 варианта, за да не объркаме решетката, ще ми трябва фабричния и номер или поне снимка как точно изглежда, оригинален халоген с отстълка е 150 лв, неоригинален с отстъпката е 65 лв.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втора употреба нямам, нога да доставя нови оригинални цената е около22 лв за решетка, но има 3 варианта, за да не объркаме решетката, ще ми трябва фабричния и номер или поне снимка как точно изглежда, оригинален халоген с отстълка е 150 лв, неоригинален с отстъпката е 65 лв.:)

ok, ще сниммам десния и ще ти го пратя. а има ли визуална разлика между неоригиналния и оригиналния, а ще ми трябва и самат фасонка вътре, че ми хвръкна всичко при един сблъсък с куче в братска Румъния.

Благодаря за бързия отговор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok, ще сниммам десния и ще ти го пратя. а има ли визуална разлика между неоригиналния и оригиналния, а ще ми трябва и самат фасонка вътре, че ми хвръкна всичко при един сблъсък с куче в братска Румъния.

Благодаря за бързия отговор!

на външен вид изглеждат еднакво, буксата ли ти е изчезнала, фасунката би трябвало да си е на халогена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на външен вид изглеждат еднакво, буксата ли ти е изчезнала, фасунката би трябвало да си е на халогена?

буксата е ОК, фасонката я няма и незнам дали върви комплект с халогена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

буксата е ОК, фасонката я няма и незнам дали върви комплект с халогена

Би трябвало да е на халогена, но не мога да кажа със сигурност преди да го видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да питам за вакуумния блок за управление на централното и климатичен радиатор за А4 Б5 AFN'98.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предна броня за А4 B7 ?

мога да доставя нова, в понеделник мога да дам цена ,ако те интересува.

А аз да питам за вакуумния блок за управление на централното и климатичен радиатор за А4 Б5 AFN'98.

климатичен радиатор според модел и състояние е от 100 до 150 лв , интересува ме с колко вакума и колко букси е блока за централното за да кажа имам ли го и евентуалната цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

климатичен радиатор според модел и състояние е от 100 до 150 лв , интересува ме с колко вакума и колко букси е блока за централното за да кажа имам ли го и евентуалната цена.

С 2 вакуума и 3 букси е блока...не съм гледал за номера ама ако трябва ще погледна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 2 вакуума и 3 букси е блока...не съм гледал за номера ама ако трябва ще погледна

В момента нямам останали такива.:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Бих искал да попитам дали имате 1J0 129 684 H(тръбата за маслените пари). И ако да - каква е цената?

по номера който сте ми дал ,мога да доставя за 7 дни нова оригинална на 65 лв:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Дали имате здрав изпускателен колектор за A4 B4 1.8T AEB?

колекторите които имам малко или много от вътрешната страна имат към ''двуцевката'' спукано.:(

Здравейте, имнтересува ме наличност и цена на щора за багажник за А6 Ц5 авант.

нямам здрава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Търся огледало за обратно виждане.Това което е вътре в купето.Трябва ми само огледалото без стойката която е залепена за стъклото.Колата е Ауди 80 Б4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Търся огледало за обратно виждане.Това което е вътре в купето.Трябва ми само огледалото без стойката която е залепена за стъклото.Колата е Ауди 80 Б4

имам- 10 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми преден десен датчик за абс за ауди А6 98г. 2,5 тди куатро. Мисля че няма значение ляв или десен, но не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми преден десен датчик за абс за ауди А6 98г. 2,5 тди куатро. Мисля че няма значение ляв или десен, но не съм сигурен.

Имам, продавам ги по 30 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета , търся воден радиатор, решетката за предния капак, тръбичката под и за радиатора на климатика, блока за шофьорската врата за движение на стъклата, блока от превключвателите на светлините, мигачите и чистачките за АУДИ 100 1993г. можете ли да помогнете ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся си 2 ъглови стопа за 80 Б4 авант(червени)..дето стават и за Б3 :) Благодаря!

Мога да предложа в момента само нови с отстъпката са 100 лв бр за оригинални и 65 лв бр за неоригинални.

момчета , търся воден радиатор, решетката за предния капак, тръбичката под и за радиатора на климатика, блока за шофьорската врата за движение на стъклата, блока от превключвателите на светлините, мигачите и чистачките за АУДИ 100 1993г. можете ли да помогнете ???

Имам частите , трябва ми повече информация за това какъв е мотора, защото радиаторите са различни както и тръбичките за климатика, ако искаш пиши ми на лични, кореспонденцията няма да е написана само с един пост.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...