Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Колега търся си тампони на мотора и на скоростите ако може да ми кажеш цена а дали ги имаш в наличност.колата е А4(б5)1.9 ТДИ 110 1997г.

втора употреба тампони за мотор -20 лв бр

за скорости-10 лв бр имам ги

нов тампон за мотор ляв -50 лв имам го наличен оргинален

десен мейле-50 лв

десен лемфльордер на 120 лв

нов тампон скорости лемфльордер ляв- 48 лв

ляв феби-20 лв

нов десен оригинален- 20 лв

за новите части можеш да се обръщаш директно към колегата-shwepi user_popup.png той се занимава с новите части във фирмата ни, аз се занимавам със втората употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да имаш случайно някое табло с работещ километраж за ауди б3 и ако имаш цена.Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, трябват ми пружини за А3 1.9 TDI 2002'. Стандартна височина, че моите са спортни и зимата ще съм като снегорин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, трябват ми пружини за А3 1.9 TDI 2002'. Стандартна височина, че моите са спортни и зимата ще съм като снегорин.

Нямам такива пружини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер колега търся копче за аварийните светлини със релето понеже мигачите ми спряха да работят модела на колата е Audi A4 1.9TDI 116 h.p. Avant 2000 година.Ето тук съм писал по подробно http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=131099

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер колега търся копче за аварийните светлини със релето понеже мигачите ми спряха да работят модела на колата е Audi A4 1.9TDI 116 h.p. Avant 2000 година.Ето тук съм писал по подробно http://audibg.com/fo...howtopic=131099

Имам, работя само на място с проба на частта, цената на бутона е 30 лв.

Здрасти колега, дали ти се намира гуменото съединение от въздушния филтър - към инжекциона за ауди Б4 - 115к. двигател АБК.

Нямам в момента здрав маркуч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам в момента здрав маркуч.

А дали ще получиш скоро, не ми е много спешен, но ако получиш би ли ми съобщил? Или да попитам пак след време?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро проверявай отново, често го търсят , а изпада рядко здрав, не искам да обещавам нещо което няма да изпълня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам само табла комплет, здраво табло е 70 лв ,ако намерим такова на което не отчита километража , но оборотомера работи, бих го продал като за части на цена 30 лв, всичко това можем да направим само с евентуална проба на колата на купувача, защото в момента нямам работещи такива автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имаш ли някои от долните неща

Ако може и цени

Тук или на лични или на мейл a61@mail.bg

за Audi А4 Avant 98г. 1.8 бензин, купувам:

1.Щипка за сенника на шофьора- тази, която е в дясно и се закрепва за купето.

2.Декоративната лайсна на лява задна врата и малкото парченце след нея, което е на купето.Евентуално купувам цялата лайсна от ляво.

3.Емблемката AUDI от лявата страна на купето /елипсовидната/.

4.Емблемките А4 и 1.8 ,които са отзад на вратата на багажника.

тел: 0889670940

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имаш ли някои от долните неща

Ако може и цени

Тук или на лични или на мейл a61@mail.bg

за Audi А4 Avant 98г. 1.8 бензин, купувам:

1.Щипка за сенника на шофьора- тази, която е в дясно и се закрепва за купето.

2.Декоративната лайсна на лява задна врата и малкото парченце след нея, което е на купето.Евентуално купувам цялата лайсна от ляво.

3.Емблемката AUDI от лявата страна на купето /елипсовидната/.

4.Емблемките А4 и 1.8 ,които са отзад на вратата на багажника.

тел: 0889670940

Предварително благодаря!

Щипка за сенник-5 лв

лаисни нямам

емблема 5 лв

емблемите на капака също са по 5 лв бр.

Трябват ми халогени с решетките за Ауди А3 2002г. Ако имаш да ми кажеш някоя цена ?

Втора употреба нямам, от понеделник натам мога да проверя цените на новите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, интересува ме за Audi A4 1.9TDI 131 h.p. Avant 2002 година дали имаш предна дясна врата / цени на оборудвана, не оборудвана, цвят/ и заден десен калник. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега. Аз имам нужда от:

1.Сребриста лайсна за вратата на багажника за Ауди а4 2007 комби като на приложената снимка,че моята се е олющила.

d1d6d8047836180e.jpg

2.Ако можеш да ми намериш , не съм сигурен как се води , но е в малки флакончета като лак за покриване на драскотини с цвят като моя - черен металик

С нетърпение чакам отговор :respekt:

Редактирано от Incorect
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

дали имаш налични следните части втора употреба за Ауди А4 авант 1.8Т:

1. Средната конзола на въздуховодите над касетофона.

2. Двете пластмасови лайсни под задната щора (на които се закача самата щора в разгънато положение).

3. Кората на задната врата отвътре.

4. Работещо моторче - задна чистачка.

5. Патерица - резервна гума.

6. Разширителен съд за антифриза.

7. Табло с ФИС заедно с лоста - моето е без ФИС - евентуално бартер с доплащане от моя страна.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, интересува ме за Audi A4 1.9TDI 131 h.p. Avant 2002 година дали имаш предна дясна врата / цени на оборудвана, не оборудвана, цвят/ и заден десен калник. Благодаря

в момента нямам такъв автомобил за части.

Привет колега. Аз имам нужда от:

1.Сребриста лайсна за вратата на багажника за Ауди а4 2007 комби като на приложената снимка,че моята се е олющила.

d1d6d8047836180e.jpg

2.Ако можеш да ми намериш , не съм сигурен как се води , но е в малки флакончета като лак за покриване на драскотини с цвят като моя - черен металик

С нетърпение чакам отговор :respekt:

Колега като втора употреба не мога да предложа нищо от това което търсиш, лаисната миля че има шанс да я доставя,но боя за поправки не мога да намеря.

колега трчбва ми таралежа за паленето дето е на ключа ако имаш и цена да ми кажеш

Трябва ми марка, модел и година на производство за да дам отговор, втора употреба го продавам само комплект с контактния ключ, мога да го доставя само нов ,като разбера точно какъв трябва.

Здравей колега,имаш ли лосчето за мигачите за Ауди 80 б3 90год 1.8s и броня за купе без мигачи и халогени.И цени...

в момента имам лостчето само ново лявата част струва 55 лв.Броня за купе нямам никаква в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...